SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kasia Smuda wychodzi ze szpitala

Na dobre i na złe. Kasia Smuda wychodzi ze szpitala

19.10.2016, godz. 20:00
Na dobre i na złe, Falkowicz (Michał Żebrowski), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe, Falkowicz (Michał Żebrowski), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) wraca do zdrowia i wychodzi ze szpitala. W 650 odcinku "Na dobre i na złe" prawniczka będzie już na tyle silna, by walczyć o córkę. Czy Matylda (Amelia Czaja) wróci pod opiekę matki? Do tej pory dziewczynką opiekował się Falkowicz (Michał Żebrowski) i to on odwiedzał ją w domu opieki. Czy teraz dawna partnerka odbierze mu Matyldę i znów zrujnuje mu życie? Sprawdźcie, co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 650 - środa, 02.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Falkowicz będzie nieźle zaskoczony, gdy w 650 odcinku "Na dobre i na złe" dowie się przypadkowo, że Kasia wyszła ze szpitala i próbuje tak jak on odzyskać Matyldę. Także była kochanka Falkowicza zdziwi się, kiedy sędzia Marchwicka (Agnieszka Łopacka) powie jej, że szanse profesora na odzyskanie 10-latki wzrosły, od kiedy ma nową partnerkę! Oczywiście to tylko kłamstwo Andrzeja, ale kobieta uwierzy w słowa sędzi.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria nie wróci do Leśnej Góry. Będzie chirurgiem w klinice w Otwocku

Matylda powoli zacznie tracić wiarę w to, że będzie mogła znowu być ze swoimi rodzicami. Kasia i Falkowicz spotkają się zupełnie przypadkowo w 650 odcinku "Na dobre i na złe" podczas odwiedzin lekarza u dziewczynki. Kasia dopiero później spotka się z Matyldą, która będzie kompletnie nieświadoma, że jej mama chce ją z powrotem.

Kasia uspokoi Andrzeja, że nie zamierza jej porwać. Zatai jednakże przed profesorem, że wybiera się na spotkanie z Marchwicką, na którym później dowie się o przekręcie Falkowicza. Kiedy w końcu prawniczka zdecyduje się spotkać z córeczką, obieca jej, że znowu będą rodziną. Falkowicz również.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Powrót Julki Burskiej. Artur Bart zmusi Julkę, by dla ich syna rzuciła pracę

Na umówionym spotkaniu, na którym miał sie zjawić profesor wraz z "narzeczoną" Martą (Katarzyna Bujakiewicz) sędzia będzie nie lada zaskoczona, kiedy zamiast nowej twarzy lekarz stanie w drzwiach z... Kasią u boku! Rodzice Matyldy oznajmią Marchickiej, że nikomu bardziej nie zależy na jej dobru, niż im.

Jaka będzie reakcja sędziny? Czy rodzicom Matyldy uda się w końcu odzyskać córeczkę? Zobaczymy w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" w każdą środę o godzinie 20.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: