SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe już od 18 lat w TVP2

Na dobre i na złe już od 18 lat w TVP2

23.06.2017, godz. 15:45
Na dobre i na złe - Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska
Na dobre i na złe - Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska foto:

"Na dobre i na złe" już od 18 lat cieszy oczy widzów TVP2. Serial powstał na niemieckiej licencji, ale producentka, Ilona Łepkowska przełożyła scenariusz na polskie realia. Od tej pory "Na dobre i na złe" stało się telewizyjnym hitem!

"Na dobre i na złe" hitem TVP2 od 18 lat

Pierwszy odcinek "Na dobre i na złe" został wyemitowany 7 listopada 1999 roku. Wtedy na ekranie królowali zupełnie inni aktorzy. Serial zmieniał się przez lata, ale widzowie wciąż go kochają.

Producentka, Ilona Łepkowska zrobiła co w jej mocy, żeby "Na dobre i na złe" spodobało się szerokiej widowni: - Żeby pasowały do polskiej mentalności. Napisałam około stu pierwszych odcinków. Po 15. wiedziałam już, że to będzie hit! - powiedziała scenarzystka w rozmowie ze "Światem seriali".

Czytaj też: Na dobre i na złe. Historia miłości Leny i Witka

Przez lata na ekranie pojawiały się same gwiazdy: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Andrzej Zieliński, Maja Ostaszewska, Zofia Czerwińska, Robert Janowski, Tomasz Kot.

Po tym jak Burscy opuścili Leśną Górę, w szpitalu rozpoczęła się era nowych aktorów. Teraz na ekranie możemy oglądać Katarzynę Dąbrowską w roli serialowej Wiktorii, Grzegorza Daukszewicza jako Adama i Michała Żebrowskiego jako ulubionego przez widzów Falkowicza.

Przez te wszystkie lata w "Na dobre i na złe" wiele się działo. Miłości, romanse, śluby, rozwody, wypadki, pogrzeby i liczne medyczne komplikacje. Na nowe odcinki musimy poczekać do 30 sierpnia 2017, ale uwierzcie - WARTO.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: