SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska ukrywa tajemnicę z przeszłości

Na dobre i na złe. Julka Burska ukrywa tajemnicę z przeszłości

27.07.2016, godz. 12:00
Aleksandra Hamkało
Aleksandra Hamkało foto: AKPA

Julka Burska (Aleksandra Hamkało) wkroczyła do "Na dobre i na złe" tak niespodziewanie po kilku latach nieobecności w szpitalu w Leśnej Góry. Od początku było wiadomo, że nie jest już tą samą córką Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski), którą pamiętali widzowie. Poszukiwania biologicznego ojca, romans z przełożonym, prof. Arturem Bartem (Piotr Głowacki), aż wreszcie ciąża. Julka dała się poznać jako bardzo tajemnicza bohaterka. I wydaje się, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 sporo jej sekretów wciąż pozostaje nieodkrytych.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowe odcinki od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy w styczniu 2016 Aleksandra Hamkało zastąpiła w obsadzie "Na dobre i na złe" Sarę Muldner dla wielu fanów serialu był to szok. Bo nie dość, że po wielu latach Julka Burska wróciła do Leśnej Góry, to jeszcze okazało się, że przyjechała z Niemiec w poszukiwaniach swojego prawdziwego ojca, muzyka Ryśka Greca (Sławomir Orzechowski).

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Julka Burska urodzi syna i wróci z nim do Leśnej Góry

Scenarzyści "Na dobre i na złe" nie od razu ujawnili wszystkie tajemnice Julki. Zależało im bowiem, by zbudować odpowiednie napięcie wokół tej postaci. Nawet Aleksandra Hamkało nie wie czego się spodziewać po Julce i jak twórcy serialu pokierują jej losami. Przeczuwa jednak, że Julka jeszcze nieraz wszystkich zaskoczy, bo wciąż ukrywa prawdę o swojej przeszłości.

Nie wiadomo co dokładnie działo się z nią przez te wszystkie lata gdy najpierw studiowała w Australii, a potem w Niemczech gdzie poznała swojego kochanka Artura Barta.

- Julka jest dosyć tajemnicza i interesująca. Scenarzyści od samego początku zawiesili wysoko poprzeczkę, fundując jej różne potyczki z losem i wewnętrzne konflikty. Wychowana przez adopcyjnych rodziców miała okazję obserwować ich w pracy i wybrała tę samą drogę zawodową - przyznała aktorka w wywiadzie dla pisma "Kropka TV".

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

Ambita, pełna determinacj Julka bywa bezczelna gdy walczy o swoją karierę. A ponieważ jest dość zamknięta w sobie i zwykle trzyma emocje na wodzy to niewykluczone, że skrywa jeszcze wiele tajemnic, które powoli będą ujawniane w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" jesienią 2016.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: