SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska po porodzie zniknie z Na dobre i na złe, bo Aleksandra Hamkało też urodzi

Na dobre i na złe. Julka Burska po porodzie zniknie z Na dobre i na złe, bo Aleksandra Hamkało też urodzi

06.04.2016, godz. 20:56
Na dobre i na złe odc. 624. Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 624. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/AKPA

Aleksandra Hamkało jest w ciąży i niedługo zostanie mamą. Czy zniknie z "Na dobre i na złe"? Jej serialowa bohaterka - Julka Burska też wkrótce urodzi dziecko. Co się z nią stanie z Julką? Lekarka pójdzie na urlop macierzyński, a może wyjedzie z Arturem Bartem (Piotr Głowacki) za granicę? Aktorka zdradziła, że zniknie z planu serialu "Na dobre i na złe", ale tylko na chwilę. Aleksandra Hamkało nie planuje długiego urlopu po porodzie.

Aleksandra Hamkało jak jej bohaterka z "Na dobre i na złe" wkrótce zostanie mamą. Aktorka ma wyznaczony termin porodu na koniec kwietnia, a potem na jakiś czas zniknie z życia zawodowego.

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka Burska zamieszka u Artura Barta. Były kochanek Julki dowie się o ciąży

Nie oznacza to jednak, że Julka z "Na dobre i na złe" znów przepadnie bez śladu. Aktorka zapewnia, że z planu serialu zniknie tylko na trzy miesiące, a potem wraca do pracy.

- W "Na dobre i na złe" z mojego powodu ta ciąża została wprowadzona. Więc to chyba dobrze, że wszystko tak płynnie razem z życiem zawodowym się toczy i sprzyja mi tak naprawdę. Dziękuję Bogu. Plany związane z "Na dobre i na złe" są takie, że wracam po trzech miesiącach. A jak będzie z innymi rzeczami to los pokaże, bo muszę znowu zacząć na castingi - powiedziała Aleksandra Hamkało w rozmowie z portalem afterparty.pl.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Oświadczyny Konicy. Klaudia nie chce być żoną Rafała

Julka Burska niedługo będzie miała dziecko w "Na dobre i na złe". O ile Artur Bart wybije jej z głowy aborcję. Młoda lekarka bardzo boi się choroby Alzheimera, na którą prawdopodobnie w przyszłości zachoruje. A wadliwe geny może odziedziczyć także jej dziecko.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: