SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Jan Stanisławski z miłości do Oli rzuci hazard i alkohol

Na dobre i na złe. Jan Stanisławski z miłości do Oli rzuci hazard i alkohol

13.09.2015, godz. 17:30
Na dobre i na złe odc. 599. Frania (Karolina Wańszys), Janek (Krzysztof Kwiatkowski), Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 599. Frania (Karolina Wańszys), Janek (Krzysztof Kwiatkowski), Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Tajemnica Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski) z "Na dobre i na złe", który ukrywa przed Olą Pietrzak (Anna Karczmarczyk), że kilka lat temu jeszcze jako student medycyny wykonywał nielegalne zabiegi medyczne może zniszczyć związek lekarzy z Leśnej Góry. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" wizja rozstania z Olą doprowadzi do tego, że Janek przejdzie metamorfozę i zmieni swoje życie.

"Na dobre i na złe" odcinek 609 - środa, 7.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Janek Stanisławski, rezydent chirurgii w Leśnej Górze i od niedawna ukochany Oli Pietrzak w przeszłości wpakował się w poważne tarapaty. W 609 odcinku "Na dobre i na złe" wychodzi na jaw prawda o nielegalnych zabiegach, które Janek przeprowadzał jeszcze jako student medycyny.  Ola odkryje, że Janek od samego początku ją okłamywał.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Jan Stanisławski oszukuje Olę

Historia Beaty (Anna Markiewicz), byłej pacjentki Jana, która zaczęła go szantażować udsłoni jego podejrzane praktyki medyczne i błąd w sztuce medycznej mogący przekreślić szanse lekarza na karierę w Leśnej Górze.

Jan powie ukochanej, że kilka lat temu wszył alkoholiczce Beacie esperal. Niestety pacjentka znów zaczęła pić i doprowadziła w końcu do zakażenia, które spowodowało poważne komplikacje. Czy Ola wybaczy Janowi, że tak długo ją okłamywał? To okaże się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" jesienią 2015.

Związek Oli i Jana zawiśnie jednak na włosku. Krzysztof Kwiatkowski w programie "Pytanie na śniadanie" zdradził jednak, że jego bohater będzie walczył o to, by Ola uwierzyła, że nie jest już tym samym człowiekiem co kiedyś.

Patrz: Na dobre i na złe. Agata i Szczepan w Kołobrzegu. Tragiczny wypadek na plaży

- Jan przechodzi pewnego rodzaju metamorfozę. Stara się zmienić ze względu na Olę, bo się naprawdę zakochał. Myśli i ma nadzieję, że to jest poważne uczucie. Dla swojej wybranki serca postanawia się zmienić. Jak to wychodzi? To się okaże. Dla Jana jest to bardzo trudne, bo ma sporo przyzwyczajeń kawalerskich - hazard, alkohol i tak dalej - zdradził aktor z "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: