SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Jaką matką będzie Julka Burska?

Na dobre i na złe. Jaką matką będzie Julka Burska?

26.10.2016, godz. 11:00
Na dobre i na złe, Julka (Aleksandra Hamkało), Tymon (Filip Wojtala), Artur Bart (Piotr Głwoacki)
Na dobre i na złe, Julka (Aleksandra Hamkało), Tymon (Filip Wojtala), Artur Bart (Piotr Głwoacki) foto:

Julka Burska (Aleksandra Hamkało) niedawno została mamą Tymonka (Filip Wojtala), ale to nie znaczy, że chce zrezygnować z pracy. Wręcz przeciwnie, lekarka chce zrobić dodatkową specjalizację! W 651 odcinku "Na dobre i na złe" świeżo upieczona mama zda sobie sprawę, że może jednak nie dać rady pogodzić pracy i macierzyństwa. Jaką decyzję podejmie Julka w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" i czy całkowicie zrezygnuje z pracy dla dziecka?

"Na dobre i na złe" odcinek 651 - środa, 09.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Burska zorientuje się w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe", że nie jest w stanie pogodzić pracy z wychowaniem swojego synka. Nieroztropnie od razu zajmie się pracą, zamiast niemowlęciem, a na domiar złego postanowiła rozpocząć bardzo trudną naukę specjalizacji neurochirurgicznej.

Zobacz: Na dobre i na złe. Marta i Rafał Konica znów będą razem?

Bart w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zawiedzie się na Julce i on również zda sobie z czegoś sprawę - jego ukochana jest skrajnie nieodpowiedzialna! Nie omieszka jej tego powiedzieć:

- Pasta do zębów się skończyła. Nie ma masła i jajek! Przecież to się wszystko da zorganizować, przewidzieć! - Najwyraźniej lekarka po ostatniej kłótni nie wyciągnęła żadnych wniosków:
- Dopiero co zostałaś matką, twoje miejsce jest przy naszym synku… - Przecież nie muszę siedzieć z nim trzy lata w domu, żeby być dobrą matką! - Moja spędziła ze mną siedem! Zrezygnowała z własnych ambicji, żebym miał harmonijne dzieciństwo. I takie właśnie było! - Najwyraźniej mamy inną wizję mojego macierzyństwa... - Twojego? To też moje dziecko!

Dopiero w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zacznie się zastanawiać, czy aby na pewno sprosta swoim ambicjom - kiedy niania spanikowana przyjdzie do szpitala z malutkim Tymkiem na rękach...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz i Kasia pogodzą się, by odzyskać Matyldę

Burska stanie przed bardzo trudną decyzją, przed którą staje wielu lekarzy: kariera, czy rodzina? Co wybierze Julka? Jaką decyzję podejmie w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe"? Przekonamy się już niedługo.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: