SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Jak Piotr dowiaduje się się o śmierci Hany

Na dobre i na złe. Jak Piotr dowiaduje się się o śmierci Hany

09.11.2016, godz. 21:29
	Na dobre i na złe odc. 603. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odc. 603. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: nadobre.tvp.pl/AKPA

Piotr (Marek Bukowski) przeżyje dramat! W 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe" otrzyma wiadomość od Zapały (Marcin Rogacewicz). Już po przygotowaniu się na powrót ukochanej oraz syna, dowie się w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe", że już nigdy nie zobaczy Hany (Kamilla Baar)!

"Na dobre i na złe" odcinek 652 - środa, 16.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Gawryło nie będzie sie spodziewał w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe" fatalnych wydarzeń, które będą miały miejsce już niedługo. Będzie żył myślą o powrocie żony i synka.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria straci pracę w prywatnej klinice?

Stwierdzi, że przed przyjazdem jego rodziny musi coś zmienić. Wpadnie na pomysł, że wyremontuje dom, by zaskoczyć swoją ukochaną Hanę kiedy wróci. Szybki remont mieszkania to nie takie łatwe w pojedynkę. Do pomocy zgłosi się Przemek:

- Mamy trzy dni, żeby urządzić pokój dziecka, więc nie gadajmy, tylko do roboty!

Lekarzom uda się skończyć remont przed wyznaczonym terminem powrotu Hany. Jednakże jej nie uda się przylecieć do Polski. Piotr w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe" pojedzie na lotnisko. Będzie czekał przy bramkach, jednakże samolot, którym miała przybyć Hana wyląduje, ale ona nie ukaże się w drzwiach. Gawryło zaniepoki się tym, że jego żona nie wróciła. Spróbuje do niej zadzwonić, ale usłyszy jedynie pocztę głosową - pomyśli, że ma wyłączony telefon. Piotr stwierdzi, że wróci do domu. Kiedy wejdzie, ujrzy załamanego Zapałę siedzącego przy kołysce dla dziecka. Przemek spojrzy sie na niego i ledwo z siebie wydusi następujące słowa:

- Piotr... był wypadek... Hana... Ona nie żyje.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Dziecko Oli i Stanisławskiego będzie ciężko chore

Piotr w 652 odcinku serialu  "Na dobre i na złe" załamie się tragiczną informacją i wpadnie w rozpacz. Czy kiedykolwiek otrząśnie sie po śmierci ukochanej?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: