SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Grzegorz Daukszewicz szczerze o swoim nałogu

Na dobre i na złe. Grzegorz Daukszewicz szczerze o swoim nałogu

25.09.2015, godz. 14:00
Na dobre i na złe odc. 582. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 582. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto:

Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) ma śmierdzący sekret! Aktor z ''Na dobre i na złe'' popala papierosy, choć kilka lat temu złożył ojcu przysięgę, że nigdy nie zapali. Grzegorz Daukszewicz opowiedział o swoim nałogu i przyznał, że trudno mu z tym walczyć. To wstyd, że lekarz z Leśnej Góry pali papierosy!

Grzegorz Daukszewicz, czyli Adam z ''Na dobre i na złe'' jest chodzącym ideałem. Aktor jednak przyznaje się do śmierdzącego nałogu...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Napad na Adama Krajewskiego. Pobity Adam umrze?

Gwiazdor "Na dobre i na złe" nałogowo pali papierosy. Jak sam przyznaje - jest mu wstyd. Złamał bardzo ważną obietnicę i poszedł w ślady ojca, który także lubił urządzać sobie przerwy na papieroska.

-Palił. I to dużo! Rzucił, jak umówiliśmy się, że jeśli on przestanie to i ja, i Alek, mój starszy brat, nigdy tego świństwa nie spróbujemy. No i złamaliśmy przysięgę. Poległem pierwszy. Nie znaczy to, że nie robię sobie przerw. Dla zdrowia - przyznał aktor w rozmowie z ''Tele Tygodniem''.

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam oskarżony o gwałt! Tomasz pogrąży Adama! Co na to Wiktoria?

A co w życiu serialowego Adma, który nie sięga po papieroski? Doktor Krajewski wkrótce będzie miał poważne kłopoty. Jedna noc w klubie z nieletnią Weroniką (Malwina Dubowska) zniszczy mu życie! Dziewczyna oskarży go bowiem o gwałt.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: