SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Grzegorz Daukszewicz prywatnie jest jak Adam Krajewski? Niewierny i niepoważny

Na dobre i na złe. Grzegorz Daukszewicz prywatnie jest jak Adam Krajewski? Niewierny i niepoważny

09.01.2016, godz. 13:18
Na dobre i na złe odcinek 612, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 612, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Grzegorz Daukszewicz dzięki serialowi "Na dobre i na złe" stał się ulubieńcem milionów Polek, które trzymają kciuki za Adama Krajewskiego i jego ukochaną Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska). Aktor tak świetnie czuje się na planie "Na dobre i na złe", że nawet wśród swoich przyjaciół często wczuwa się w chirurga z Leśnej Góry. Prywatnie Grzegorz Daukszewicz jest podobny do Adama?

Grzegorz Daukszewicz do obsady "Na dobre i na złe" dołączył ponad trzy lata temu, ale w krótkim czasie podbił serca damskiej części widowni.

Nic dziwnego, bo Adam Krajewski to nie tylko zdolny chirurg, ale także przystojny mężczyzna, który ma w sobie coś z szalonego chłopaka, do którego lgną kobiety. W końcu Adam na na koncie wiele romansów. Jego urokowi uległa Wiktoria Consalida. Dwójka lekarzy z Leśnej Góry stanowi dziś najbardziej lubianą parę w "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam dla Wiktorii nie odejdzie z Leśnej Góry

Aktor tak dobrze czuje się na planie "Na dobre i na złe", że często nawet poza nim zachowuje się jak Adam Krajewski. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" Grzegorz Daukszewicz przyznał, że nie ma problemów, by wcielić się w postać chirurga z Leśnej Góry, ale gorzej jest kiedy kończy pracę i znów ma być zwykłym Grześkiem.

- Mam swobodę w przeistaczaniu się w kogoś, kim nie jestem. Umiem oddzielać myślenie o sobie od myślenia o postaci, co bardzo ułatwia sytuację w tym zawodzie. Znajomi czasem mi mówią: "Grzesiek, ty już wychodź z roli, przecież nie jesteś na planie - przyznał aktor z "Na dobre i na złe".

Zastrzegł jednak, że na szczęście przyjaciele nie mają podstaw, by widzieć w nim niewiernego faceta, który wymienia kobiety jak rękawiczki. Prywtanie Grzegorz Daukszewicz ma dziewczynę, o której jednak nigdy nie mówi publicznie.

Patrz: Na dobre i na złe. Nowa Julka Burska. Aleksandra Hamkało zastąpiła Sarę Muldner

Jakiś czas temu w "Pytaniu na śniadanie" Grzegorz Daukszewicz żartował, że to Katarzyna Dąbrowska jest kobietą jego życia. Spędzają więcej czasu razem niż w domu i wiedzą o sobie niemal wszystko.

- Od trzech lat mojego życia kobieta, którą spotykam najczęściej to Kasia Dąbrowska - przyznał serialowy Adam.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: