SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Góral ratuje życie pacjenta. Straci pracę?

Na dobre i na złe. Góral ratuje życie pacjenta. Straci pracę?

11.10.2016, godz. 11:30
Na dobre i na złe odcinek 644, Tretter (Piotr Garlicki), Góral (Jan Zmit)
Na dobre i na złe odcinek 644, Tretter (Piotr Garlicki), Góral (Jan Zmit) foto:

W 648 odcinku "Na dobre i na złe" Góral (Jan Zmit) przeprowadzi kardiowersję na jednym z potrzebująchych pacjentów. Problem pojawi się, kiedy Agata (Emilia Komarnicka) postanowi donieść na niego, że przeprowadził zabieg bez uprawnień. Na szczęście za salowym wstawi się za Tretter (Piotr Garlicki). Czy zostaną wyciągnięte konsekwencje z poczynań Górala i co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 648 - środa, 19.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Góral przprowadzi w 648 odcinku "Na dobre i na złe" zabieg na pacjencie! Uratuje mu tym życie, jednakże Agata nie będzie się tym przejmować. Pójdzie z zamiarem złożenia skargi, prawdopodobnie do Stanisławskiego (Marek Ślosarski).

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz przeprosi Olę za śmierć Jana. Przegrał z Panem Bogiem

Góral przeprowadzi na pacjencie kardiowersję. Kardiowersja to inaczej defibrylacja. Pomimo, że nie jest to skomplikowany zabieg, należy mieć uprawnienia do jego wykonania. Najprostszą kwalifikacją, żeby móc wykonać defibrylację jest bycie lekarzem internistą, bądź też kardiologiem. Góral, który skończył jedynie liceum medyczne nie powinien podejmować prób ratowania życia w ten sposób.

Sytuacja jednak czasem zmusza ludzi do łamania zasad w imię większego dobra. Góral będzie wolał słono zapłacić za uratowanie życia pacjenta, aniżeli patrzeć, jak umiera. Agata pomimo tego, że mężczyzna uratował człowieka, będzie chciała naskarżyć szefostwu o nieuprawnionych działaniach Górala. Wtedy wtrąci się Tretter, który będąc doświadczonym profesorem i lekarzem stwierdzi, że mężczyzna postąpił słusznie. Gdyby nie on, pacjent by umarł.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola i Przemek będą mieli nową córkę. Kto zastąpi Franię?

Co dalej będzie z Góralem? Czy straci pracę? Czy Tretter ma jeszcze coś do powiedzenia w Leśnej Górze? Przekonamy sie w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: