SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Góral konta Przemek. Zuza w miłosnym potrzasku

Na dobre i na złe. Góral konta Przemek. Zuza w miłosnym potrzasku

19.10.2016, godz. 14:00
Na dobre i na złe odcinek 648 Zuza (Julia Kamińska) Przemek (Marcin Rogacewicz) Góral (Jan Zmit)
Na dobre i na złe odcinek 648 Zuza (Julia Kamińska) Przemek (Marcin Rogacewicz) Góral (Jan Zmit) foto:

Góral (Jan Zmit) wyzna Zuzie (Julia Kamińska) miłość w 648 odcinku serialu "Na dobre i na złe"! Zuza wraz z Tretterem (Piotr Garlicki) uratują Górala przed więzieniem, a on w odwdzięczy się lekarce namiętnym pocałunkiem! Jednak całą sytuację w 648 odcinku "Na dobre i na złe" zobaczy Przemek (Marcin Rogacewicz) i zrobi się chorobliwie zazdrosny!

"Na dobre i na złe" odcinek 648 - środa, 19.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Góral w 648 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie myślał aż do samego końca, że trafi do więzienia po tym, jak bezprawnie przeprowadził defibrylację na pacjencie. Z całej opresji uratuje go Zuza, wraz ze wstawiennictwem Trettera.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria i Aneta biją się o Adama

Przed szpitalem późnym wieczorem w 648 odcinku "Na dobre i na złe" podekscytowana Zuza podejdzie do Górala, by powiedzieć mu, że rozmawiała na temat całej sytuacji w jakiej znalazł sie mężczyzna i Góral ma szansę wyjść cało z tej opresji. Oczywiście nie posłucha lekarki, twierdząc, że i tak nic z tego nie wyjdzie i musi ponieść konsekwencje za swoje czyny. W pewnym moemencie woła go Tretter stojący przy karetce wraz ze Stanisławskim (Marek Ślosarski). Były dyrektor szpitala w Leśnej Górze wybroni ratownika. Przeszczęśliwy Góral weźmie po całej sytuacji Zuzę na bok i wyzna jej miłość!
- Zuza, ja chciałem ci powiedzieć, że jesteś dla mnie bardzo ważna. Nigdy nie poznałem takiej dziewczyny i to wszystko jest dla mnie nowe, rozumiesz? Ja cię kocham po prostu.

Romantyczną chwilę przerwie im wezwanie karetki, Tretter oraz Przemek, który przyszedł pod ich nieobecność. Zapała będzie stał, jakby wmurowany w ziemię, z kamiennym wyrazem twarzy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Nowa lekarka w Leśnej Górze. Katarzyna jest alkoholiczką

Czyżby Przemek nadal kocha Zuzę? Czy Zuza i Góral zostaną oficjalnie parą? Odpowiedzi na te pytania, oraz pewnie wiele innych, znajdziemy w nadchodzących odcinkach serialu "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: