SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 667. Zaginięcie Felka! Co się stanie z synem Leny i Witka?

Na dobre i na złe, odcinek 667. Zaginięcie Felka! Co się stanie z synem Leny i Witka?

22.03.2017, godz. 14:30
Na dobre i na złe, Lena (Anita Sokołowska), Felek (Maksymilian Jakubczyk)
Na dobre i na złe, Lena (Anita Sokołowska), Felek (Maksymilian Jakubczyk) foto:

Felek szalenie przeżywa rozstanie rodziców. W 667 odcinku "Na dobre i na złe" chłopiec ukryje się przed nowym kochankiem mamy, bo nie będzie chciał, żeby Staszek odbierał go z przedszkola. Lena będzie załamana zaginięciem syna, a gdy już go znajdzie, wpadnie Witkowi w ramiona. Czy w "Na dobre i na złe" Starska w Latoszek wrócą do siebie dla dobra dziecka?

"Na dobre i na złe" odcinek 667 w środę, 22.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Lena i Witek rozwiedli się, bo po misji w Afryce Latoszek był niezsnośny. Zaniedbał rodzinę i zachorował na zespół stresu pourazowego. Starska długo się wahała, ale w końcu podjęła decyzję o rozwodzie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Zapała załamie się po tragicznej operacji

Jakiś czas temu w "Na dobre i na złe" lekarka poznała Staszka. Mężczyzna nabrał tempa i już zdążył się jej oświadczyć. Problem w tym, że mały Felek niesamowicie tęskni za ojcem i nie toleruje nowego kochanka matki.

W 667 odcinku "Na dobre i na złe", gdy Felek będzie miał zaprosić tatę na przedstawienie, by opowiedział on o swojej pracy, Lena poprosi o przysługę Staszka. Chłopiec będzie zły, bo liczył na to, że na miejscu pojawi się jego tata. Na szczęście Latoszek zjawi się w ostatniej chwili i zacznie robić byłej żonie wymówki.

-Myślałam, że nie dasz rady urwać się ze szpitala.
-To trzeba było nie myśleć, tylko mnie zapytać - skomentuje wściekły Latoszek.

Tego samego dnia Lena dostanie od przedszkolanki niepokojącą wiadomość o zaginięciu Felka - Przepraszam, nie wiem jak to się stało. Przeszukaliśmy wszystkie pomieszczenia.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz popełni bład przy stole operacyjnym

Lena zacznie panikować i podejdzie do bawiących się dziewczynek w nadziei, że dowie się, gdzie może być jej syn. Intuicja jej nie zawiedzie.

-W co się bawicie?
-W Australię.
-O fajnie. Felek czasem w domu bawi się w Afrykę.
-Tutaj też. Zdradzić ci sekret? On teraz jest w Afryce, ale miałam nikomu nie mówić - powie dziewczynka wskazując na szafę stojącą w korytarzu - Starska podbiegnie i otworzy ją, a w środku znajdzie śpiącego Felka. Zachwycona niedługo później odetchnie z ulgą i wpadnie Witkowi w ramiona. Rodzice chłopca będą walczyć ze sobą,żeby nie doszło do pocałunku. Ostatecznie w 667 odcinku "Na dobre i na złe" zakończy się na przytuleniu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: