SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz spełni ostatnie życzenie byłej kochanki

Na dobre i na złe. Falkowicz spełni ostatnie życzenie byłej kochanki

11.08.2015, godz. 08:30
Na dobre i na złe odc. 602. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jego córka Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 602. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jego córka Matylda (Amelia Czaja) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) wysłucha ostatniej prośby Kasi (Ilona Ostrowska). W 604 odcinku ''Na dobre i na złe'' była kochanka Falkowicza poprosi, żeby w razie jej śmierci zaopiekował się ich córka. Profesor będzie w szoku słysząc, że Matylda (Amelia Czaja) jest jego dzieckiem, ale stanie na wysokości zadania. Czy Kasia Smuda w ''Na dobre i na złe'' przeżyje? Jeśli tak, to możemy liczyć na szczęśliwe zakończenie - żyli długo i szczęśliwie.

"Na dobre i na złe" odcinek 604 po wakacjach 2015 - środa, 2.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''Na dobre i na złe'' przed wakacjami 2015 Kasia Smuda trafiła do szpitala zaraz po tragicznym wypadku, do którego doszło przez niezrównoważoną pacjentkę. Czy była kochanka Falkowicza przeżyje?

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Kasia Smuda i Falkowicz będą rodziną?

W 604 odcinku ''Na dobre i na złe'' tuż przed ryzykowną operacją Kasia poprosi Falkowicza, żeby zajął się Matyldą. Okazało się, że właśnie Andrzej jest ojcem dziewczynki i teraz w jego rękach spoczywa obowiązek opieki nad dzieckiem.

Kasia musiała długo chować urazę skoro powiedziała Falkowiczowi, że Matylda jest jego dzieckiem dopiero na łożu śmierci. Czy Smuda przeżyje operację? A może Andrzej będzie musiał poradzić sobie w roli samotnego ojca?

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Metamorfoza Falkowicza! Zamieszka ze swoją córką Matyldą i będzie troskliwym ojcem

Okaże się, że profesor ma rękę do dzieci. Jakimś cudem uda mu się wyciągnąć Matyldę z izby dziecka. Dziewczynka zamieszka  w domu ojca, w tym samym pokoju, w którym kiedyś mieszkał Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz). Córka Falkowicza świetnie odnajdzie się w nowym otoczeniu. Właśnie tam zostanie w wypadku śmierci matki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: