SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz ojcem! Jedna z kochanek Falkowicza urodzi mu dziecko

Na dobre i na złe. Falkowicz ojcem! Jedna z kochanek Falkowicza urodzi mu dziecko

18.11.2015, godz. 21:39
Na dobre i na złe odc. 602. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jego córka Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 602. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jego córka Matylda (Amelia Czaja) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe" jednak będzie ojcem? W nowych odcinkach ''Na dobre i na złe'' profesor z Leśnej Góry sprawdzi się w roli taty? Aktor zdradził, że jego ekranowy bohater zostanie jeszcze wysłany przez scenarzystó na badania DNA potwierdzające ojcostwo. Tym razem nie będzie chodziło jednak o Matyldę (Amelia Czaja), bo jej pokrewieństwo z profesorem zostało wykluczone. Kto będzie dzieckiem Falkowicza?

Andrzej Falkowicz byłby dobrym ojcem? Fani serialu ''Na dobre i na złe'' już się o tym przekonali, bo profesor zajmuje się przecież małą Matyldą.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz nie pozwoli na wyjazd Adama z Leśnej Góry

9-letnia dziewczynka miała być jego córką, ale testy DNA nie wykazały pokrewieństwa. Falkowicz zajmuje się więc dzieckiem przyjaciółki i kochanki sprzed lat. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) niedługo wybudzi się ze śpiączki, ale okaże się, że Andrzej jeszcze przez jakiś czas będzie musiał zapewnić Matyldzie opiekę.

Wykonane badania na ojcostwo nie będą jedynymi i ostatnimi. Michał Żebrowski sugeruje, że jego serialowy bohater z Leśnej Góry być będzie ojcem!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Kasia Smuda nigdy nie wróci do zdrowia. Po przebudzeniu ze śpiączki jej mózg będzie uszkodzony

- Życie kawalerskie profesora było bujne i barwne. Domyślam się, że scenarzyści będą jeszcze wielokrotnie badać mi DNA celem ustalenia ojcostwa - zdradza serialowy Andrzej Falkowicz w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień". Wygląda na to, że do Falkowicza znów zwróci się jakaś kochanka sprzed lat. Możliwe nawet, że nowe dziecko profesora jest już dorosłe.

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: