SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz i Kasia Smuda będą razem dla Matyldy

Na dobre i na złe. Falkowicz i Kasia Smuda będą razem dla Matyldy

08.09.2016, godz. 15:00
Na dobre i na złe, Falkowicz (Michał Żebrowski), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe, Falkowicz (Michał Żebrowski), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) foto:

Zaskakujący zwrot akcji w "Na dobre i na złe". Falkowicz (Michał Żebrowski) i Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) będą rodziną i razem wychowają Matyldę (Amelia Czaja). Córka prawniczki pokochała profesora jak ojca i zrobi wszystko, żeby nadal być ważną częścią jego życia. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" jesienią 2016 Katarzyna będzie walczyć z dawnym kochankiem o dziecko, ale rywalizacja z czasem zmieni się w miłość.

"Na dobre i na złe" nowe odcinki - w każdą środę o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Falkowicz jednak będzie głową rodziny? W "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016 Andrzej przywiązał się do Matyldy, którą opiekował się, gdy jej matka w ciężkim stanie przebywała w szpitalu.

Zobacz: Na dobre i na złe. Czy Ola będzie z Przemkiem po śmierci Jana?

Falkowicz i Kasia Smuda byli kiedyś parą, a lekarz miał nadzieję, że 9-latka jest owocem ich dawnego romansu. Badania DNA wykluczyły jednak ich pokrewieństwo. Mimo to, Andrzej nie opuścił dziewczynki i stał się dla niej prawdziwym ojcem, którego nigdy nie miała.

W "Na dobre i na złe" gdy Kasia Smuda odzyskała sprawność fizyczną, zabrała Matyldę i uciekła z willi Falkowicza bojąc się, że ten odbierze jej dziecko. Gdy załamana dziewczynka przybiegła ukryć się w gabinecie przyjaciela, sprawa została zgłoszona na policję, a Falkowicz został oskarżony o pedofilię. A to jeszcze nie koniec perypetii.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria rozstanie się z Adamem i wyjedzie do Hiszpanii

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Kasia będzie w pełni zdrowa i zacznie walczyć z Falkowiczem o swoją córeczkę. To jednak nie będzie takie proste. Matylda kocha Andrzeja z wzajemnością. Może więc Kasia powinna to zaakceptować? Aktorka zdradziła w jednym z najnowszych wywiadów, że scenariusz przewiduje zejście się Kasi i jej kochanka sprzed lat - czyli Falkowicza.

- Nie chcę wiele zdradzać, już trochę zamieszań nastąpiło. Walczymy o dziecko, ale to jest mądra walka. Niby jest lekko na noże, ale w grę wchodzi miłość. Krok po kroku chyba w tamtą stronę - powiedziała Ilona Ostrowska w "Pytaniu na Śniadanie".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: