SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz i Kasia pogodzą się, żeby odzyskać Matyldę

Na dobre i na złe. Falkowicz i Kasia pogodzą się, żeby odzyskać Matyldę

26.10.2016, godz. 21:15
Na dobre i na złe, Falkowicz (Michał Żebrowski), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe, Falkowicz (Michał Żebrowski), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) foto:

Falkowicz (Michał Żebrowski) i Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zjednoczą siły, by odzyskać córeczkę. Matylda (Amelia Czaja) nie może się doczekać, aż z powrotem będzie z rodzicami.

"Na dobre i na złe" odcinek 650 - środa, 2.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Falkowicz, by odzyskać Matyldę gotowy jest skłamać przed wymiarem sprawiedliwości. Nawet to zrobi - okłamie panią sędzię. Powie jej, że nie jest samotny, ma kobietę, co zwiększy jego szanse na otrzymania prawa do opieki nad dziewczynką. Jednakże tuż po wyjściu ze spotkania z urzędniczką w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe" pójdzie szukać wybranki serca.

Zobacz: Na dobre i na złe. Blanka uratuje Polę przed śmiercią

Mniej więcej w tym samym czasie Kasia Smuda w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe" wyjdzie ze szpitala i postanowi odwiedzić sowją córeczkę. Wytłumaczy jej, dlaczego tak długo jej nie było. Matylda od mamy usłyszy również, że niedługo znowu będą razem.

- To bardzo dobrze. Teraz będziesz już ze mną? I z Falko? Znowu stworzymy rodzinę? - zapyta Smudę, która wpadnie na świetny pomysł. Następnego dnia przyjdzie na rozprawę na której ma się zjawić Falkowicz. Zaskoczony mężczyzna dostanie w 649 odcinku serialu "Na dobre i na złe" na powitanie od Kasi pocałunek w policzek, a chwilę później usłyszy, jak Smuda mówi sędzi:

- Nikomu bardziej od nas nie zależy na dobru tego dziecka. Obydwoje je kochamy i zrobimy wszystko, żeby Matylda była szczęśliwa.
Falkowicz będzie zszokowany, ale będzie musiał podjąć decyzję - albo grać razem z matką dziecka, o które wspólnie walczą, albo zaprzepaścic szanse na to, że Matylda znów będzie z nimi...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Nowa postać w Leśnej Górze. Kogo zagra Rafał Rutkowski?

Czy wyrok sądu będzie korzystny dla Kasi i Falkowicza przekonamy się w nadchodzącym 649 odcinku serialu "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: