SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz będzie miał konkurenta. Michał Żebrowski o dalszych losach Falkowicza

Na dobre i na złe. Falkowicz będzie miał konkurenta. Michał Żebrowski o dalszych losach Falkowicza

30.01.2016, godz. 14:39
Na dobre i na złe odc. 616. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 616. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) w "Na dobre i na złe" jest tylko jeden! Czarny charakter ze szpitala w Leśnej Górze ostatnio zrobił się jednak bardziej ludzki. Głównie za sprawą 11-letniej Matyldy (Amelia Czaja), którą się opiekuje i która stała się jego przybraną córką. Ale w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" zły Falkowicz powróci. WLeśnej Górze pojawi się bowiem nowy chirurg, a Falkowicz będzie z nim ostro rywalizował.

Ostatnio Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe" miał trudne przejścia i musiał podjąć ważne życiowe decyzje. Oddał Matyldę do rodziny zastępczej, bo doszedł do wniosku, że nie jest w stanie dłużej opiekować się córką Kasi Smudy (Ilona Ostrowska).

Dziewczynka całe dnie spędzała z opiekunką, bo Falkowicz na pierwszym miejscu stawia pracę. Żeby jako odreagować pożegnanie z Matyldą wziął dłuższy urlop i wyjechał z Leśnej Góry. Ale w 626 odcinku "Na dobre i na złe" zadzwoni do swojego brata Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) i zapowie, że jeszcze tego samego dnia wraca.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria i Adam przez Falkowicza będą musieli się rozstać

Michał Żebrowski w programie "Pytanie na śniadanie" ujawnił, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" wiosną 2016 przed Falkowiczem kolejne wyzwanie. Będzie musiał udowodnić, że jest najlepszym chirurgiem w Leśnej Górze, bo w szpitalu pojawi sie nowy lekarz, który zostanie rywalem Falkowicza.

- Wracam do formy. Ostre ćwiczenia na siłowni skutkują tym, że ciężko się rano rozruszać. Coraz więcej operacji też mam w Leśnej Górze. Nie dają mi spokoju. Cały czas pojawiają się nowe wątki. Teraz przed nami kolejny - pojawi się konkurent Falkowicza, który będzie z nim rywalizował. Dwóch złych w jednym szpitalu, a jeden jeszcze arogancki. Ja to staram się być słodki w serialu. Nie wiem czy mi wychodzi... - powiedział aktor.

Zobacz: Na dobre i na złe. Śmierć Małgosi w Leśnej Górze. Córka Rafała Konicy umrze podczas operacji

Dla Michała Żebrowskiego rola Falkowicza w "Na dobre i na złe" jest ważnym rozdziałem w karierze. Nie ukrywa, że granie profesora z Leśnej Góry sprawia mu ogromną przyjemność i frajdę. Miał być w „Na dobre i na złe” sześć miesięcy, a gra już cztery sezonu.

To jedyny serial, w którym występował i występuję. Jest zżyty z kolegami - aktorami i członkami ekipy. Tęskni gdy dłużej go nie ma na planie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: