SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra w nowych rolach

Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra w nowych rolach

28.07.2016, godz. 15:30
Emilia Komarnicka, Redbad Klijnstra
Emilia Komarnicka, Redbad Klijnstra foto: AKPA

Lekarze z "Na dobre i na złe" jakich nie znają widzowie "Na dobre i na złe"! Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra dali się poznać jako Agata Woźnicka i Ruud Van Graaf ze szpitala w Leśnej Górze, ale od czerwca można ich oglądać w zupełnie innych wcieleniach. Aktorzy z "Na dobre i na złe" razem prowadzą nowy program w TVP Kultura "Nienasyceni". Obecnie podróżują po Polsce i szukają bohaterów do tego niezwykłego cyklu dokumentalnego.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowe odcinki od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra w "Na dobre i na złe" nie mają zbyt wielu wspólnych scen, ale poza serialem łączy ich coś jeszcze. Razem grają w spektaklu "Małe zbrodnie małżeńskie", a poza tym prowadzą program "Nienasyceni" w TVP Kultura, który swoją premierę miał 19 czerwca 2016 roku.

Patrz: Na dobre i na złe. Agata Woźnicka rzuci Leśną Górę dla śpiewania? Emilia Komarnicka wokalistką Lola Band

Aktorzy z "Na dobre i na złe" podróżują po Polsce po nietypowych ośrodkach kultury gdzie spotykają się z niezwykłymi ludźmi, dla których propagowanie kultury stało się życiową pasją. Dzięki nim mieszkańcy wsi i małych miasteczek mogą poznawać lokalne zwyczaje, uczestniczyć w warsztatach artystycznych, tworzyć i odkrywać nieznane rejony sztuki.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Atak terrorystów na Leśną Górę zbliży Lenę i Latoszka


Program "Nienasyceni" to nie tylko wyprawa Emilii Komarnickiej oraz Redbada Klijnstry do miejsc, w których lokalni działacze kultury zarażają swoją energią i pasją całe społeczności. To także okazja, by poznać ludzi, którzy mimo wielu przeszkód chcą nasycić, zarazić miłością do kultury swoich sąsiadów i najbliższe otoczenie.

Serialowi Agata i Ruud z "Na dobre i na złe" czerpią niezwykłą radość i inspirację z takich spotkań o czym ostatnio opowiedzieli w programie "Pytanie na śniadanie". Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Emilię Komarnicką i  Redbada Klijnstrę łączy coś więcej niż tylko praca. Pytany o ich relacje aktor nie zaprzeczył, ale powiedział, że jeszcze za wcześnie na gratulacje.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: