SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 669: Edyta Olszówka i Zbigniew Stryj kochankami w Leśnej Górze

Na dobre i na złe, odcinek 669: Edyta Olszówka i Zbigniew Stryj kochankami w Leśnej Górze

30.03.2017, godz. 02:38
Edyta Olszówka Zbigniew Stryj
Edyta Olszówka Zbigniew Stryj foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Już w 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dołączą nowi aktorzy! Zbigniew Stryj i Edyta Olszówka zagoszczą w Leśnej Górze i zagrają w jednym wątku. Jakie role odegrają w 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 669 w środę, 29.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" na ekranie zagoszczą Zbigniew Stryj oraz Edyta Olszówka. Aktorzy znani są już widzom bardzo dobrze. Edyta Olszówka gra aspirant Ewę Kobylicką, która pomaga ojcu Mateuszowi łapać przestępców oraz rozwiązywać zagadki z nimi związane.

Zobacz: Na dobre i na złe. Matka Barta rujnuje jego życie seksualne

Za to Zbigniew Stryj od lat gra w serialu "M jak miłość", jako Robert Bilski, przestępca oraz kochanek Marysi (Małgorzata Pieńkowska). W ostatnim czasie nie był zbyt lubianą postacią, jednakże w 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" odegra rolę dwuznaczną i weźmie odpowiedzialność za swoje czyny. Edyta Olszówka w "Na dobre i na złe" będzie Ewą, która przybędzie do szpitala w Leśnej Górze z ostrym bólem brzucha. W 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zaopiekuje się nią Sara (Magdalena Schejbal), która stwierdzi, że pacjentka jest w zagrożonej ciąży. Sama Ewa, chociaż zna ojca, nie może z nim być. Mateusz (Zbigniew Stryj) ma żonę i dzieci w Niemczech, a dziecko kochanki jest owocem jednorazowej przygody.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz zrezygnuje z wyjazdu do Stanów dla dobra Matyldy?

Chociaż Ewa w 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" postanowi nie informować go o ciąży, on i tak się dowie. Zamiast wrócić do rodziny, zostanie w Polsce przy ukochanej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: