SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Dziecko Aleksandry Hamkało zagra w serialu dziecko Julki Burskiej?

Na dobre i na złe. Dziecko Aleksandry Hamkało zagra w serialu dziecko Julki Burskiej?

17.03.2016, godz. 10:35
Na dobre i na złe odc. 624. Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 624. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/AKPA

Aleksandra Hamkało w "Na dobre i na złe" zagra ze swoim dzieckiem? Serialowa Julka Burska pod koniec kwietnia zostanie mamą. Tak jak jej bohaterka z "Na dobre i na złe". Ciąża Julki została wprowadzona do scenariusza kiedy Aleksandra Hamkało powiedziała producentom, że spodziewa się dziecka. Czy po porodzie Aleksandra Hamkało będzie grać ze swoim dzieckiem w serialu? Pojawiły się takie plotki, ale jaka jest prawda?

"Na dobre i na złe" odcinek 630 - środa, 23.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

O ciąży Julka Burska z "Na dobre i na złe" dowiaduje się przez przypadek. W 630 odcinku "Na dobre i na złe" dochodzi do niebezpiecznego wypadku w szpitalu w Leśnej Górze.

Jeden z pacjentów – pod wpływem narkotyków – atakuje młodą lekarkę w momencie, gdy ta robi mu zastrzyk. Doktor Burska kłuje się igłą i od razu przechodzi szereg badań. W obawie, że pacjent mógł ją czyjmś zarazić. Po kilku godzinach Witek Latoszek (Bartosz Opania) przekazuje Julce wyniki - młoda Burska choruje na anemię i spodziewa się dziecka!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży nie powie Arturowi, że to jego dziecko

Ciąża Julki Burskiej jest efektem tego, że Aleksandra Hamakło też spodziewa się dziecka. Kiedy dostała rolę w "Na dobre i na złe" już wiedziała, że wkrótce będzie mamą, ale mimo to producenci postanowili ją zatrudnić. Zapadła decyzja, że Julka też będzie w ciąży.

Z kim? Tego widzowie dowiadzą się w 631 odcinku "Na dobre i na złe" kiedy do Leśnej Góry przyjedzie Artur Bart (Piotr Głowacki), były kochanek Julki i jak się później okaże także ojciec jej dziecka.

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży czy to objawy choroby?

Poród Aleksandry Hamkało jest wyznaczony na koniec kwietnia. Jednak w "Na dobre i na złe" Julka urodzi znacznie później, bo jej ciąża jest mniej zaawansowana. Czy po narodzinach dziecka Hamkało zniknie z "Na dobre i na złe" i pójdzie na urlop macierzyński?

Rozkład dni zdjęciowych na planie "Na dobre i na złe" jest tak układany, by Aleksandra Hamkało mogą pobyć ze swoim dzieckiem po porodzie. Przez jakiś czas Julka Burska nie będzie się pojawiać w Leśnej Górze, ale to nie oznacza, że wyjdzie gdzie na stałe. Po prostu wątek Julki zejdzie na dalszy plan.

Czy dziecko Aleksandry Hamkało pojawi się w "Na dobre i na złe" w roli dziecka Julki? Nic z tych rzeczy!

- Chciałabym, żeby moje dziecko było dzieckiem. I to, żeby było jego jedyne zadanie w życiu, później niech może zostanie przedszkolakiem, ale na to ma jeszcze dużo czasu - powiedziała portalowi party.pl gwiazda "Na dobre i na złe".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: