SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Dyrektor Tretter jakiego nie znają pacjenci z Leśnej Góry!

Na dobre i na złe. Dyrektor Tretter jakiego nie znają pacjenci z Leśnej Góry!

07.07.2016, godz. 17:30
Na dobre i na złe. Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe. Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Stefan Tretter (Piotr Garlicki) jest dyrektorem szpitala w Leśnej Górze i potrafi załagodzić każdy konflikt. Ceniona postać w "Na dobre i na złe" może pochwalić się odpornością na stres, opanowaniem i zdecydowaniem. Czy w życiu prywatnym Piotr Garlicki jest taki sam? Aktor z "Na dobre i na złe" zdradził, że poza kamerami jest zupełnie inną osobą!

Stefan Tretter w "Na dobre i na złe" jest ostoją spokoju i wzorem do naśladowania. Mądry, pracowity i opanowany - to cały on. W życiu prywatnym aktor jednak nie może pochwalić się ostatnią z wymienionych cech...

Zobacz: Na dobre i na złe. Profesor Artur Bart oczami Piotra Głowackiego. Cała prawda o chirurgu z Leśnej Góry

- Szybko podejmuję decyzje, jestem wybuchowy. Pod tym względem wiek niewiele zmienił. Nad czym czasem ubolewam. Postępuję dosyć spontanicznie, emocjonalnie, a refleksja przychodzi dopiero po jakimś czasie – przyznaje aktor w wywiadzie na łamach „Dobrego Tygodnia”.

Spodziewaliście się tego? Opanowanie Trettera to tylko świetna gra aktorska. Piotr Garlicki prywatnie nie ma z takim zachowaniem wiele wspólnego, a to nie koniec. Artysta dodał, że poza planem zdjęciowym trudno z nim wytrzymać.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

- Mam pewną cechę charakteru, z którą trudno mi walczyć: apodyktyczność. Lubię też dominować. Próbuję się zmienić, tłumaczyć sobie, ale jak przychodzi co do czego, nie mogę się pohamować. Zamiast działać dyplomatycznie, reaguję żywiołowo, spontanicznie. Moja apodyktyczność i dosyć ekstrawertyczny charakter powodują, że ciężko ze mną wytrzymać - przyznaje szczerze aktor, który zdaje sobie sprawę ze swoich wad.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: TVN24/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: