SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 667: Anastazja Pazura morderczynią z Leśnej Góry

Na dobre i na złe, odcinek 667: Anastazja Pazura morderczynią z Leśnej Góry

22.03.2017, godz. 20:02
Anastazja Pazura Cezary Pazura
Anastazja Pazura Cezary Pazura foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Już w 667 odcinku serialu "Na dobre i na złe" na ekranie zagości Anastazja Pazura, córka znanego Cezarego Pazury. Początkująca aktorka najwyraźniej idzie w ślady ojca... W 667 odcinku serialu "Na dobre i na złe" odegra morderczynię własnej siostry!

"Na dobre i na złe" odcinek 667 w środę, 22.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 667 odcinku serialu "Na dobre i na złe" do obsady dołączy córka Cezarego Pazury, Anastazja. Ma 27 lat i dopiero nie tak dawno zaczęła iść w stronę aktorstwa, ponieważ wcześniej studiowała architekturę, a poza graniem zajmuje się również grafiką. Studiuje w Warszawskiej Akademii Filmowej i teraz ma szansę rozwinąć skrzydła w serialu "Na dobre i na złe". Wcześniej zagrała w produkcji "Przypadki Cezarego P.".

Zobacz: Na dobre i na złe. Agata zamieszka u Szczepana?

W 667 odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się po raz pierwszy, jako pacjentka Dagmara. Okaże się, że kobieta ukrywa się, zapewne przed policją, z powodu spowodowania śmierci swojej młodszej siostry. Będzie pacjentką Latoszka (Bartosz Opania). Jak postąpi lekarz, gdy dowie się o przestępczym występku swojej pacjentki? To nie będzie jedyny problem Witka w 667 odcinku serialu "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Maciek zrezygnuje z seminarium dla Blanki

Dagmara nie posiada dokumentów i będzie krwawiła z przewodu pokarmowego. Latoszek w 667 odcinku serialu "Na dobre i na złe" poprosi o pomoc Trettera (Piotr Garlicki. Oprócz Anastazji Pazury, w nadchodzących odcinkach serialu "Na dobre i na złe" pojawią się również: Edyta Olszówka z serialu "Ojciec Mateusz" oraz Zbigniew Stryj, znany z roli Bilskiego w serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: