SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ciężarna Ola traci dach nad głową

Na dobre i na złe. Ciężarna Ola traci dach nad głową

22.02.2017, godz. 21:51
Na dobre i na złe odcinek 664, Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odcinek 664, Ola (Anna Karczmarczyk) foto:

Ola (Anna Karczmarczyk) wkrótce zostanie mamą małego Jasia, ale w jej życiu szykuje się wielka rewolucja! W 664 odcinku "Na dobre i na złe" lekarka razem z innymi lokatorami hotelu rezydentów straci dach nad głową! Powód? Komornik zamie budynek przez długi szpitala, do których doprowadził Stanisławski (Marek Ślosarski). Co będzie dalej w "Na dobre i na złe". Czy Ola zamieszka z Przemkiem (Marcin Rogacewicz)?

"Na dobre i na złe" odcinek 664 w środę, 1.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 664 odcinku "Na dobre i na złe" do hotelu rezydentów zapuka komornik, który zajmie budynek zamiast sprzętu z pracowni radiologicznej. Lokatorzy łącznie z Olą zaczną protestować, ale Stanisławski nie stanie w ich obronie. Każdy z nich będzie musiał znaleźć sobie nowy dom i to z dnia na dzień!

Zobacz: Na dobre i na złe. Blanka ukrywa przed matką nawrót nowotworu

Ksawery nadal będzie liczyć, że Ola zgodzi się przyjąć jego apartament, jednak dziewczyna nie ulegnie nawet w takiej sytuacji. Przemek zaproponuje jej, by zamieszkali wspólnie u Trettera (Piotr Garlicki), ale Pietrzakówna także będzie przeciwna i uzna, że nie powinna mieszkać z byłym partnerem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tretter umrze na zawał?

W 664 odcinku "Na dobre i na złe" Sara (Magdalena Schejbal) zaproponuje ciężarnej koleżance, żeby wprowadziła się do niej. Pietrzakówna przyjmie jej propozycję, bo zwyczajnie nie będzie miała wyboru...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: