SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Blanka uratuje Polę przed śmiercią

Na dobre i na złe. Blanka uratuje Polę przed śmiercią

24.10.2016, godz. 13:00
Na dobre i na złe odcinek 649 Blanka (Pola Gonciarz) Pola (Elżbieta Romanowska)
Na dobre i na złe odcinek 649 Blanka (Pola Gonciarz) Pola (Elżbieta Romanowska) foto:

Blanka (Pola Gonciarz) w 649 odcinku serialu "Na dobre i na złe" uartuje swoją koleżankę z pracy, Polę (Elżbieta Romanowska)! Blanka podczas zatargu z nią dowie się, że znajoma po fachu choruje na cukrzycę. Dzięki temu będzie w stanie w 649 odcinku serialu "Na dobre i na złe" uartować życie Poli.

"Na dobre i na złe" odcinek 649 - środa, 26.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Blanka po walce z rakiem dostanie awans, czego pogratuluje jej większość współpracowników. No właśnie - większość. Sukces dziewczyny nie spodoba się Poli, która nie omieszka poinformować o tym młodej Consalidy.

Zobacz: Na dobre i na złe. Rozstanie Blanki i księdza Maćka

Wygarnie, czy też może raczej jak się później okaże - uświadomi Blance, że dostała awans z powodu choroby. Rak (w przypadku Blanki, kostanikomięsak) dobrze się sprzedaje, a szef Consalidy doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Przy niemiłej rozmowie pomiędzy dziennikarkami wyjdzie na jaw, że Pola choruje na cukrzycę, określaną wśród pacjentów oraz lekarzy jako "cichego zabójcę". Jakoś nikogo nie interesują "zwykłe" problemy z podwyższoną glukozą we krwi, ale rak? To jest dopiero temat!

Pola, podenerwowana i zirytowana rozmową z Blanką, nie zje posiłku, ale za to przyjmie kolejną dawkę insuliny, po czym wyruszy samochodem w teren. Kiedy godzinę później przestanie odbierać telefon, Blanka bardzo się zaniepokoi. W końcu przebywając w środowisku lekarzy zdaje sobie sprawę z tego, jakie zagrożenia niesie ze sobą cukrzyca. Wyruszy w poszukiwania Poli. Znajdzie ją nieprzytomną w samochodzie i podejrzewając śpiączkę hipoglikemiczną natychmiast zadzwoni po pogotowie, nie zważając na wywiad, który miała przeprowadzić.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Nowa postać w Leśnej Górze. Kogo zagra Rafał Rutkowski?

Czy Blance uda się uratować Polę przekonamy się w nadchodzących odcinkach serialu "Na dobre i na złe". Czy kobieta zmieni podejście do Blanki, jeśli tej uda się uratować jej życie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: