SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Blanka i Maciek nie będą mieli życia usłanego różami

Na dobre i na złe. Blanka i Maciek nie będą mieli życia usłanego różami

14.03.2017, godz. 20:00
Na dobre i na złe odcinek 661, Blanka (Pola Gonciarz), Maciek (Adam Bobik)
Na dobre i na złe odcinek 661, Blanka (Pola Gonciarz), Maciek (Adam Bobik) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W "Na dobre i na złe" Maciek (Adam Bobik) zostawi seminarium dla Balnki (Pola Gonciarz), ale to nie znaczy, że od teraz będą żyli długo i szczęśliwie. W najnowszym wywiadzie, serialowa córka Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) zdradziła, że jej serialowa bohaterka jeszcze wiele razy będzie miała pod górkę. Co się wydarzy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 669 w środę, 5.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 669 odcinku "Na dobre i na złe" Maciek rzuci sutannę dla Blanki. Fani serialu "Na dobre i na złe" będą mogli odetchnąć z ulgą tylko, ale tylko na chwilę. Duchowny nadal będzie walczyć z chorobą, a to będzie przeszkoda na drodze do ich wspólnego, beztroskiego szczęścia.

Zobacz: Na dobre i na złe. Agata zamieszka u Szczepana?

- Blanka będzie trwała przy Maćku, opiekowała się nim. Ich walka o powrót do zdrowia jeszcze się nie skończyła, pojawią się różne komplikacje. Trudne chwile ich do siebie zbliżą, ale zanim będą mogli się sobą nacieszyć, sporo się wydarzy. Życie nie jest łatwe... - powiedziała Pola Gonciarz w najnowszym wywiadzie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Maciek zrezygnuje z seminarium dla Blanki

Choć losy Blanki i Maćka będą zakręcone i nie zawsze szczęśliwe, młoda aktorka wyznaje, że cieszy się z takiego obrotu sytuacji.

- Podobają mi się jej perypetie; dzięki nim mam do zagrania wiele ciekawych scen. Mam nadzieję, że historia naszych bohaterów rozciągnie się jeszcze trochę w czasie, bo to sprawi, że będziemy mogli potrzymać widzów dłużej w niepewności.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: