SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Blanka dzięki chorobie będzie gwiazdą w telewizji

Na dobre i na złe. Blanka dzięki chorobie będzie gwiazdą w telewizji

19.10.2016, godz. 21:07
Na dobre i na złe odcinek 646. Blanka (Pola Gonciarz)
Na dobre i na złe odcinek 646. Blanka (Pola Gonciarz) foto: Artrama/ MTL Maxfilm/ TVP.pl

Blanka (Pola Gonciarz) z "Na dobre i na złe" nie umrze na raka! Po operacji wycięcia złośliwego nowotworu kości i serii chemioterapii wróci do pracy! W 649 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka dowie się, że awansowała. Jednak nie wszystkim jej współpracownikom to się spodoba. 19-latka zostanie bowiem gwiazdą telewizyjnego programu "Gość wieczoru" gdzie będzie prezentowała swoje filmy dokumentalne o pacjentach walczących z rakiem.

"Na dobre i na złe" odcinek 649 - środa, 26.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Sukces Blanki Consalidy z "Na dobre i na złe"! Kilka tygodni po operacji, w 649 odcinku "Na dobre i na złe", nastolatka wróci do pracy i od razu stanie przed nowym wyzwaniem. Awansuje bowiem na stanowsiko prowadzącej programu telewizyjnego "Gość wieczoru". Zostanie bardzo ciepło przywitana przez współpracowników, których urzekły jej materiały i filmy reportażowe na temat pacjentów szpitali chorych na raka.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz adoptuje Matyldę i wreszcie będzie jej ojcem?

Jednakże nie wszystkim spodoba się awans koleżanki z pracy. Zawsze się znajdzie jakaś "dobra" dusza, która natychmiastowo ochłodzi zapał do pracy, zasieje zwątpienie i rozbudzi niepewność w sercu człowieka. Jak podaje "Świat Seriali" Pola (Elżbieta Romanowska) będzie właśnie jedną z takich osób.

Rozgoryczona, ponieważ teraz to ona musi przygotowywać nieciekawe materiały do "Nowinek" i zasugeruje, że awans Blanki wziął się ze współczucia dla jej choroby. A także, co gorsze, z chęci zarobienia na stanie zdrowia walczącej z rakiem dziewczyny.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg zastąpi ją w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal w Na dobre i na złe

- Widzisz, ja też jestem chora, mam cukrzycę, ale czy ktoś mnie tu wita z kwiatami? - powie Pola kpiącym głosem. Blanka pomyśli wtedy, że jej awans wziął się tego, że historie osób chorych na raka dobrze się sprzedają! Czy faktycznie tak będzie? Co zrobi Blanka, kiedy pojawi się możliwość nowej pracy, ale za cenę tego, by opowiadać o swojej chorobie w telewizji?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: