SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Blanka Consalida chwali się ciałem. Adam ulegnie nastolatce?

Na dobre i na złe. Blanka Consalida chwali się ciałem. Adam ulegnie nastolatce?

08.08.2015, godz. 11:22
Na dobre i na złe odcinek 594 Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 594 Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Blanka Consalida (Pola Gonciarz) nie da za wygraną i znów będzie próbowała poderwać Adama (Grzegorz Daukszewicz)? Co wydarzy się w nowych odcinkach ''Na dobre i na złe'' po wakacjach 2015? Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Blanka pogodzą się dzięki Adamowi, ale to nie znaczy, że nastolatka zrezygnowała z przystojnego lekarza. Młoda aktorka w sieci chwali się wysportowanym ciałem i zgrabną sylwetką, czy Krajewski jej ulegnie we wrześniu w ''Na dobre i na złe''?

Blanka Consalida straciła głowę dla starszego lekarza. Adam Krajewski flirtował z nastolatką, ale nie wiedział, że ona ma obsesję na jego punkcie! W ''Na dobre i na złe'' przed wakacjami 2015 córka Consalidy wskoszyła Adamowi do łóżka i wtedy miarka się przebrała.

Zobacz: Na dobre i na złe. Pola Gonciarz dziewczyną Jeremiego Sikorskiego, idola nastolatek

Krajewski wypędził dziewczynę ze swojej sypialni i próbował wytłumaczyć Wiktorii całe zajście. Consalida nie wierzy Adamowi i oskarża go o romans z nastolatką, ale wkrótce wszystko się wyjaśni.

Blanka pokłóciła się z matką i wyprowadziła się z domu, ale we wrześniu, w nowych odcinkach ''Na dobre i na złe'' Adam Krajewski pogodzi matkę z córką.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Dramat Poli Gonciarz. Serialowa Blanka po operacji biodra nie może tańczyć

Dzięki Krajewskiemu wszystko wróci do normy. Czy Blanka przestanie o nim myśleć jak o potencjalnym kochanku? Pola Gonciarz, która wciela się w rolę niesfornej nastolatki chwali się wysportowanym ciałem i płaskim brzuchem na swoim profilu Facebooku. Kto wie... może nadal będzie próbowała poderwać przystojnego lekarza, a on w końcu jej ulegnie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Dzień Dobry ! Jak wakacje ??

Posted by Pola Gonciarz on 4 sierpnia 2015
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: