SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Bart poprosi Julkę o rękę!

Na dobre i na złe. Bart poprosi Julkę o rękę!

04.01.2017, godz. 21:19
Na dobre i na złe odcinek 655, Julka (Aleksandra Hamkało), Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odcinek 655, Julka (Aleksandra Hamkało), Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Chociaż Julka (Aleksandra Hamkało) z "Na dobre i na złe" doprowadza profesora Barta (Piotr Głowacki) nie raz do szewskiej pasji, to lekarz nadal ją kocha i wytrzymuje jej różne ekscesy. Sam w końcu nie jest lepszy! W końcu nadejdzie ten dzień, w którym Bart postanowi oświadczyć się Julce... czyżby w typowy dla siebie sposób?

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy o 20.40 w TVP2

Julka to gorąca głowa, wiecznie nabuzowana energią i ambitna. Oprócz tego z pewnością nie hamuje swoich emocji, więc wszystkie te cechy wspólnie połączone tworzą dosyć wybuchową mieszankę. Temperament doktor Burskiej sprawia, że jest zaiste intrygującą postacią.

Zresztą tak samo, jak jej partner. Tylko rzecz w tym, że profesor Bart jest jej przeciwieństwem! Nieco wycofany, trochę cyniczny i zdecydowanie ekscentryczny doktor nie pozwala sobie opuścić gardy, jeżeli chodzi o emocje.

Zobacz: Na dobre i na złe. Góral wyciągnie Trettera z więzienia

Jak podaje "Świat Seriali", pomimo oryginalności Julki marzy ona o klasycznych zaręczynach i białej sukni z welonem. Zresztą, jak duża część kobiet! Bart oczywiście będzie bardzo się starał, aby spełnić marzenie ukochanej. Tylko problem będzie polegał na tym, że niekoniecznie mu to wyjdzie. Niezręczność profesora doprowadzi do tego, że ich zaręczyny będą tak samo ekscentryczne, jak sam doktor!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: