SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Artur Żmijewski może wrócić do Leśnej Góry! Bez Ojca Mateusza znów będzie lekarzem?

Na dobre i na złe. Artur Żmijewski może wrócić do Leśnej Góry! Bez Ojca Mateusza znów będzie lekarzem?

17.03.2016, godz. 07:57
Żmijewski Na dobre i Na Złe
Żmijewski Na dobre i Na Złe foto:

Artur Żmijewski (50 l.) może zostać bez pracy. Wszystko przez kierownictwo TVP, które jak dotąd nie przedłużyło umowy na kolejny sezon "Ojca Mateusza". "Super Express" znalazł jednak wyjście z sytuacji. Aktor dostał zielone światło na powrót do serialu "Na dobre i na złe". - Artur powinien wrócić do Leśnej Góry! - zapewnia nas Grażyna Zielińska (64 l.), która w serialu od 15 lat gra bufetową.

Artur Żmijewski to bardzo profesjonalny aktor. Aby całkowicie poświęcić się roli księdza detektywa, w 2012 roku, postanowił zrezygnować z serialu "Na dobre i na złe". A grał tam przez 13 lat, wcielając się w chirurga Jakuba Burskiego.

Patrz: Ojciec Mateusz. Prezes Kurski pozbędzie się Ojca Mateusza?! Nie będzie nowego sezonu?

Teraz aktor zapewne żałuje tej decyzji, gdyż wszystko wskazuje na to, że lada dzień może zostać bez pracy. Producent serialu "Ojciec Mateusz" Krzysztof Grabowski potwierdził nasze informacje o niepewnym losie serialu. Okazało się, że TVP na razie nie jest zainteresowana kontynuowaniem produkcji.

Nie było żadnych rozmów, nie ma odpowiedzi na e-maile od produkcji. A co roku o tej porze wszystko już było ustalone. Ale "Super Express", dmuchając na zimne, znalazł już pracę dla Żmijewskiego.

Aktor może wrócić do Leśnej Góry. - Artur jak najbardziej powinien wrócić! Świetnie grał swoją rolę i nadal potrafi świetnie grać, jego wątek zawsze był ciekawy. O takiego aktora zawsze należy się starać - mówi nam Grażyna Zielińska, czyli Maria Zbieć, i dodaje:

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zosia i Kuba przyjadą na chrzciny dziecka Julki

- Proszę zachęcać, żeby Artura Żmijewskiego i Małgosię Foremniak przywrócono do serialu. Po tych wszystkich zmianach dobrze, że chociaż ten serial zostaje - dodaje serialowa bufetowa.

Sam aktor jeszcze nie tak dawno w rozmowie z nami zapewniał, że nie wyklucza powrotu do "Na dobre i na złe". A produkcja? Oni też są otwarci. - Powrót Zosi i Kuby nie jest wykluczony, bo oni przecież w serialu cały czas żyją - usłyszeliśmy.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: