SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Artur Bart ojcem. Julka urodzi mu syna

Na dobre i na złe. Artur Bart ojcem. Julka urodzi mu syna

14.09.2016, godz. 21:15
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Julka Burska (Aleksandra Hamkało) urodzi syna w "Na dobre i na złe" i wróci do Artura Barta (Piotr Głowacki)! Wiadomo już, że w 644 odcinku "Na dobre i na złe" profesor z Leśnej Góry zacznie błagać ukochaną, by wróciła do Polski i pozwoliła mu zostać ojcem na pełen etat. Wiele wskazuje na to, że Aleksandra Hamkało, która w maju pierwszy raz została mamą, wkrótce pojawi się na planie serialu, by jej bohaterka znów mogła dołączyć do lekarzy z Leśnej Góry.

"Na dobre i na złe" odcinek 644 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Aleksandra Hamkało jakiś czas temu dołączyła do "Na dobre i na złe" i wcieliła się w rolę Julki Burskiej. Producenci już wtedy wiedzieli, że aktorka jest w ciąży. Ułożyli więc scenariusz tak, by przyszła mama nie musiała ukrywać przed kamerą swoich ciążowych krągłości.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria Consalida i Piotr Gawryło znów będą blisko!

Właśnie dlatego Julka zaszła w ciążę i niechętnie przyznała Arturowi, że to on będzie ojcem dziecka. Adoptowana córka Burskich uczyła się fachu w Niemczech i właśnie tam wdała się w romans ze światowej sławy neurochirurgiem, który całkowicie przypadkiem wylądował w Leśnej Górze.

Julka chciała zapomnieć o romansie z Arturem, bo mężczyzna traktował kobiety przedmiotowo, a ona w pewnym momencie przestała się przy nim dobrze czuć. Wygląda jednak na to, że sytuacja się zmieni i lekarze stworzą szczęśliwą rodzinę.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

W 637 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016 Burska odebrała niepokojący telefon i dowiedziała się, że Kuba (Artur Żmijewski) po wypadku trafił do szpitala w Bostonie. Ciężarna lekarka bez wahania poleciała do USA, ale to nie znaczy, że Aleksandra Hamkało zniknie z serialu na zawsze.

Aktorka w maju urodziła córeczkę Jagnę i niedługo będzie mogła wrócić do pracy. Wiadomo już, że Julka z "Na dobre i na złe" urodzi syna za granicą, a po wszystkim w 644 odcinku "Na dobre i na złe" połączy się z Bartem, żeby podzielić się dobrą nowiną. 

Bart będzie zachwycony widokiem syna. - Ale umysł ma wielki! Po tacie. I jest piękny po mamusi. Wracajcie do mnie... - poprosi Artur, a Julka najpewniej spełni jego prośbę. Jak podaje "Świat Seriali" aktorka wkrótce wróci na plan co jest równoznaczne z tym, że jej serialowa bohaterka przyleci do Leśnej Góry z dzieckiem.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: TVN24/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: