SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Anna Popek i Tomasz Oświeciński razem w szpitalu w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Anna Popek i Tomasz Oświeciński razem w szpitalu w Leśnej Górze

11.05.2016, godz. 11:11
Tomasz Oświeciński, Anna Popek
Tomasz Oświeciński, Anna Popek foto: ARTRAMA/AKPA

Obsada "Na dobre i na złe" wzbogaca się o kolejne gwiazdy. Anna Popek i Tomasz Oświeciński w nowym sezonie "Na dobre i na złe" pojawią się w Leśnej Górze gdy w szpitalu dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Kogo zagrają? Nowa prowadząca "Świat się kręci" już trzeci raz zagra dziennikarkę, a aktor, którego widzowie znają jako Andrzejka w "M jak miłość", wcieli się w postać policjanta z grupy antyterrorystów.

"Na dobre i na złe" 18 sezon po wakacjach 2016 nowe odcinki od 7.09.2016, w TVP2

Anna Popek w "Na dobre i na złe" niedługo będzie już etatową dziennikarką. Zawsze jak coś się dzieje w Leśnej Górze i na miejscu zjawiają się ekipy telewizyjne prym wśród reporterów wiedzie właśnie Anna Popek. Ostatnio widzowie mieli okazję zobaczyć ją w 623 odcinku "Na dobre i na złe" gdy doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła Małgosia Konica (Daria Domaszewicz).

Patrz: Na dobre i na złe. Ola we krwi. Anna Karczmarczyk na wstrząsającym zdjęciu z planu Na dobre i na złe

W nowym 18 sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 najsłynniejszy serialowy szpital w Polsce stanie się miejscem dramatycznych wydarzeń. Życie lekarze i pacjentów będzie zagrożone. Do szpitala wkroczą antyterroryści na czele których stanie dowódca, którego zagra Tomasz Oświeciński.

A ponieważ horror w Leśnej Górze przyciągnie uwagę mediów to w placówce medycznej nie zabraknie też dziennikarki telewizyjnej, czyli Anny Popek.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zaginięcie Matyldy. Falkowicz dostanie list od Matyldy z wołaniem o pomoc

Anna Popek pochwaliła się już na Facebooku zdjęciami z planu nowych odcinków "Na dobre i na złe", które w TVP2 będą emitowane we wrześniu. Nowa prowadząca "Świat się kręci" pozuje do zdjęć nie tylko w towarzystwie Tomasza Oświecińskiego, ale także aktorów z "Na dobre i na złe" - Katarzyny Dąbrowskiej (Wiktoria Consalida) i Kamila Kuli (Szczepan Lipski). Zdjęcia zza kulis "Na dobre i na złe" chętnie też publikuje na portalu społecznościowym Tomasz Oświeciński.

- Szykuję się do roli dziennikarki w #nadobreinazłe. Zdaje się, że moja kreacja nieco bawi kolegę z planu Kamil Kula też tu gra - napisała gwiazda TVP na Facebooku.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: