SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Anna Karczmarczyk za gruba i za ładna do roli!

Na dobre i na złe. Anna Karczmarczyk za gruba i za ładna do roli!

21.07.2016, godz. 21:00
Na dobre i na złe odc. 618. Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 618. Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz)   foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Anna Karczmarczyk, jedna z najpiękniejszych aktorek z "Na dobre i na złe", spotyka się ostatnio z falą ostrej krytyki! Serialowa Ola Pietrzak z różnych ust słyszy, że przytyła i jest za gruba do roli. Co prawda Anna Karczmarczyk stara się nie przejmować pełbymui hejtu komentarzami, ale boli ją to, że wiele osób ocenia ją tylko patrząc na wygląd, a nie dokonania aktorskie i umiejętności.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowe odcinki od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Anna Karczmarczyk oprócz roli w "Na dobre i na złe" może się też pochwalić zwycięstwem w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", udziałem w serialu "Powiedz TAK!" w telewizji Polsat i występami na deskach Teatru Polonia w spektaklu "Na czworakach". Bez wątpienia 24-letnia gwiazda "Na dobre i na złe", która wciąż studiuje w Akademii Teatralnej w Warszawie jest jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola we krwi. Anna Karczmarczyk na wstrząsającym zdjęciu z planu Na dobre i na złe

Poza tym wyróżnia się oryginalną urodą. Jako doktor Ola Pietrzak ze szpitala w Leśnej Górze od razu podbiła serce swojego narzeczonego Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski), a wcześniej oczarowała Przemka Zapałę (Marcin Rogacewicz), z którym ma córkę Franię (Karolina Wańszys).

Widzowie "Na dobre i na złe" pokochali Olę, ale są i tacy, którzy nie widzą w niej nic nadzwyczajnego. Anna Karczmarczyk już nie raz przekonała się w swojej pracy, że bez względu na to jak wygląda, zawsze znajdą się tacy, którzy będą ją krytykować m.in. za to, że przytyła.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Anna Karczmarczyk z chłopakiem na wakacjach we Włoszech

- Przeważnie słyszę, że jestem za gruba do roli albo… za ładna. Choć uczę się przyjmować takie komentarze, wciąż mnie ranią. Boli mnie, że człowiek jest oceniany przez pryzmat wyglądu. Ale cóż, mam taką twarz, jaką mam i taką, a nie inną sylwetkę. Nie zmienię jej –  wyznała aktorka z "Na dobre i na złe" w wywiadzie dla magazynu "Kropka TV".

Mimo wielu krytycznych opinii na swój temat Anna Karczmarczyk stara się tym nie przejmować. - Ważne, czy ktoś jest otwarty na to, aby powierzyć ładnej i kobiecej dziewczynie trudną rolę czy nie - dodała. Grunt, że ona dobrze się czuje w swoim ciele i ciężko pracuje na to, by być dobrą aktorką.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: