SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Anna Karczmarczyk z chłopakiem na wakacjach we Włoszech

Na dobre i na złe. Anna Karczmarczyk z chłopakiem na wakacjach we Włoszech

14.06.2016, godz. 22:14
Anna Karczmarczyk
Anna Karczmarczyk foto: AKPA

Anny Karczmarczyk, aktorka z serialu "Na dobre i na złe" zakochana i szczęśliwa! Kim jest chłopak gwiazdy "Na dobre i na złe" i zwyciężyni ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami"? To Pascal Litwin, młody i zdolny producent telewizyjni. Para ostatnio wyjechała razem na bajeczne wakacje do Włoch i pochwaliła się wspólnymi zdjęciami na Instagramie.

Anna Karczmarczyk, czyli serialowa Ola Pietrzak z "Na dobre i na złe" od niedawna spotyka się z nowym chłopakiem. Miłość, która połączyła aktorkę i producenta telewizyjnego Pascala Litwina rozkwita z każdym dniem, a dowodem na to, że to poważny związek i wielkie uczucie są ich wspólne zdjęcia z ostatnich wakacji we Włoszech.

 

Patrz: Na dobre i na złe. Ola we krwi. Anna Karczmarczyk na wstrząsającym zdjęciu z planu Na dobre i na złe

Bardzo romantyczne zdjęcia pary pojawiły się ostatnio na profilu chłopaka Anny Karczmarczyk na Instagramie. Aktorka też wrzuciła kilka fotek, które zrobił jej ukochany podczas ich bajecznego wyjazdu do słonecznej Italii. Zakochani spędzili razem mnóstwo pięknych chwil i nie szczędzili sobie czułości. W komentarzach, które Anna Karczmarczyk umieszcza na Instagramie cały czas pojawia się serduszko.

Pascal Litwin od dwóch lat pracuje jako producent w firmie Rochstar, która produkuje "Taniec z gwiazdami". Wygląda więc na to, że Anna Karczmarczyk poznała go podczas przygotowań do taneczego show Polsatu gdzie wywalczyła Kryształową Kulę.


ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: