SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Anna: Chciałabym mieć romans z Żebrowskim

Na dobre i na złe. Anna: Chciałabym mieć romans z Żebrowskim

10.12.2016, godz. 19:32
Ania Lucińska
Ania Lucińska foto: SUPEREXPRESS

Ania Lucińska to nowa gwiazda serialu "Na dobre i na złe". Młoda aktorka, która gra tam pielęgniarkę Annę Styczeń, marzy o romansie z Michałem Żebrowskim. - Kochałam się w nim, jak byłam w liceum. Jest bardzo męski i seksowny - podkreśla.

"Na dobre i na złe nowe odcinki w środy o 20.40 w TVP2

Ania spełniła swoje marzenia. Gra seksowną pielęgniarkę w hitowym serialu "Na dobre i na złe". Aktorka narzeka jednak, że jej bohaterka jest bardzo nudna i przydałby jej się dreszczyk emocji, na przykład romans z najprzystojniejszym lekarzem z Leśnej Góry, doktorem Falkowiczem (Michał Żebrowski).

Zobacz: Na dobre i na złe. Konica poprosi Klaudię o wybaczenie!

- Chciałabym mieć z nim romans... Od prawie 3 lat gram w tym serialu, a moja postać nadal nie miała żadnego romansu, moja bohaterka jest bardzo spokojna - wyznaje w rozmowie z "Super Expressem" Ania. - Chciałabym mieć w końcu jakiś mocniejszy wątek, może romans z Żebrowskim. Przyznam, że kiedy byłam w liceum, to podkochiwałam się w nim... Zresztą jak wszystkie moje koleżanki po obejrzeniu "Pana Tadeusza". Gra z nim to czysta przyjemność, reprezentuje totalny profesjonalizm, a przy tym jest bardzo męski i seksowny - rozmarza się aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: