SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz wyjedzie do USA

Na dobre i na złe. Falkowicz wyjedzie do USA

08.03.2017, godz. 22:07
Na dobre i na złe odcinek 650, Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odcinek 650, Matylda (Amelia Czaja) foto: nadobre.tvp.pl/AKPA

Falkowicz (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe" wyjedzie z Leśnej Góry?! Niebawem ceniony chirurg dostanie od Wandy (Liliana Głąbczyńska-Komorowska) propozycję, by wyjechać na staż w USA, podczas którego będzie miał okazję poznać nowatorską metodę protonoterapii, którą później będzie mógł wdrażać w Polsce. Wszyscy wiedzą, że dla Falkowicza jest to kusząca propozycja, ale czy zdecyduję się pojechać? Co wydarzy się w 666 odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 666 w środę, 15.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Falkowicz jest cenionym chirurgiem, którego fani serialu dosłownie uwielbiają. Teraz prawdopodobnie zniknie z ekranu, ponieważ dostanie od swojej byłej żony propozycję stażu w Stanach Zjednoczonych, podczas którego zdobędzie nowe doświadczenie, a po powrocie mógłby wdrażać swoje nabyte umiejętności w Polsce...

Zobacz: Na dobre i na złe. Zapała załamie się po tragicznej operacji

Wyjazd Andrzeja trwałby trzy miesiące, podczas których nauczyłby się nowatorskiej metody protonoterapii. Po późniejszej rozmowie Lekarza ze swoim bratem Adamem (Grzegorz Daukszewicz), dowiemy się, że jest to propozycja praktycznie nie do odrzucenia - zwłaszcza, że w USA mógłby przeczekać rządy Stanisławskiego (Ksawery Stanisławski). Początkowo chirurg nie jest pewny, czy jest gotowy na wyjazd, a głównym powodem jest dobro rodziny.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz popełni bład przy stole operacyjnym

Gdy Falkowicz powiedział najbliższym - Matyldzie (Amelia Czaja) i Kasi (Ilona Ostrowska) - Obie zachwycone propozycją dały mu zielone światło na udział w stażu za granicą. Czy to oznacza, że w 666 odcinku "Na dobre i na złe" po raz ostatni zobaczymy Andrzeja?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: