SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało zdradziła płeć i imię dziecka. Julka Burska urodzi córkę czy syna?

Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało zdradziła płeć i imię dziecka. Julka Burska urodzi córkę czy syna?

20.04.2016, godz. 08:40
Na dobre i na złe odc. 631. Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 631. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Aleksandra Hamkało jest w ciąży tak jak jej bohaterka Julka Burska z "Na dobre i na złe". Gwiazda "Na dobre i na złe", która już szykuje się do porodu wyznaczego na koniec kwietnia w programie Kuby Wojewódzkiego ujawniła płeć i imię swojego dziecka. Aleksandra Hamkało urodzi dziewczynkę, której da na imię Jagna. Czy Julka Burska w "Na dobre i na złe" też będzie miała córkę?

Płeć dziecka Aleksandry Hamkało nie jest już tajemnicą! Serialowa Julka z "Na dobre i na złe" w programie Kuby Wojewódzkiego podzieliła się radosną nowiną, że już pod koniec kwietnia urodzi córkę. Dziewczynka dostanie na imię Jagna. Aleksandra Hamkało i jej mąż Filip Kalinowski, który z zawodu jest realizatorem dźwięki, już szykują się do porodu pierwszego dziecka.

Patrz: Na dobre i na złe. Wypadek Kuby Burskiego. Uśmiercą Artura Żmijewskiego w Na dobre i na złe?

Czy Julka Burska, która tak jak Aleksandra Hamkało, jest w ciąży także będzie miała córkę? Tego na razie nie wiadomo. Pewne jest tylko to, że ciężarna Julka w 637 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę, 11.05.2016) wyjdzie do jakiś czas do USA, by aktorka mogła nieco odpocząć od pracy na planie serialu. Ale wróci do szpitala w Leśnej Górze.

Aleksandra Hamkało jakiś czas temu zapewniła wszystkich widzów, że nie odejdzie z "Na dobre i na złe". Aktorka po porodzie wybiera się tylko na krótki urlop macierzyński.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola we krwi. Anna Karczmarczyk na wstrząsającym zdjęciu z planu Na dobre i na złe


- W "Na dobre i na złe" z mojego powodu ta ciąża została wprowadzona. Więc to chyba dobrze, że wszystko tak płynnie razem z życiem zawodowym się toczy i sprzyja mi tak naprawdę. Dziękuję Bogu. Plany związane z "Na dobre i na złe" są takie, że wracam po trzech miesiącach. A jak będzie z innymi rzeczami to los pokaże, bo muszę znowu zacząć na castingi - powiedziała Aleksandra Hamkało w rozmowie z portalem afterparty.pl.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: