SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało wraca do Leśnej Góry po porodzie. Julka Burska i Artur Bart będą mieli syna

Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało wraca do Leśnej Góry po porodzie. Julka Burska i Artur Bart będą mieli syna

08.09.2016, godz. 10:05
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Aleksandra Hamkało znów w "Na dobre i na złe" po krótkiej przerwie spodowodowanej ciążą, porodem i urlopem macierzyński. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" jesienią 2016 Julka Burska wróci do Leśnej Góry po urodzeniu syna. Dziecko Julki i profesora Artura Barta (Piotr Głowacki) przyjdzie na świat w 644 odcinku "Na dobre i na złe", ale na powrót doktor Burskiej z Niemiec widzowie będą musieli poczekać jeszcze kilka tygodni.

"Na dobre i na złe" odcinek 644 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Julka i Bart zostaną rodzicami w 644 odcinku "Na dobre i na złe". Minie jednak trochę czasu nim młoda lekarka razem z synem przyjedzie do Leśnej Góry z Niemiec gdzie przebywa od chwili gdy dowiedziała się o wypadku swojego ojca, Kuby Burskiej (Artur Żmijewski).

Patrz: Na dobre i na złe. Zwolnienia w Leśnej Górze. Wiktoria i Tretter odejdą ze szpitala

Ponieważ odcinki "Na dobre i na złe" kręcone są z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, to Aleksandra Hamkało już wróciła na plan serialu po tym jak w kwietniu urodziła córkę Jagnę. Aktorka ma już za sobą pierwsze sceny z serialowym synem. Powrót Julki Burskiej do "Na dobre i na złe" nastąpi jednak dopiero późną jesienią. Wcześniej widzowie zobaczą tylko jak lekarka rozmawia z Bartem przez Skype'a.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka chora na raka kości! Wyrok śmierci dla córki Wiktorii?

Jak Julka Burska poradzi sobie w roli mamy i czy dla dobra dziecka zwiąże się ze swoim dawnym kochankiem? Ich relacja nie będzie tak prosta, bo oboje mają zbyt silne charaktery, poza tym profesor Bart jest szefem Julki w szpitalu w Leśnej Górze. Istnieje jednak szansa, że ze względu na syna postarają się stworzyć rodzinę.

- Będę próbowała jakże karkołomnie połączyć rolę matki z rolą chirurga. Nie jest to łatwe zadanie, na drodze będą stawać niesnaski zarówno prywatne jaki i zawodowe, bo mój partner życiowy jest też moim przełożonym - powiedziała Aleksandra Hamkało w rozmowie z portalem party.pl.

Aktorka z "Na dobre i na złe" teraz ma dwójkę dzieci - swoją córkę Jagnę i serialowego syna, który jest naprawdę słodkim brzdącem. - Już poznałam tego maluszka, jest przeuroczy. Jest chłopcem i jest tak kontaktowy. Byłam zachwycona. Mówią, że najtrudniej pracuje się na planie zdjęciowym z dziećmi i zwierzętami, ale w naszym przypadku to się nie sprawdza, ponieważ moje dziecko jest cudowne - przyznała serialowa Julka z "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: