SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało w ciąży prywatnie i w serialu. Z kim Julka Burska będzie miała dziecko?

Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało w ciąży prywatnie i w serialu. Z kim Julka Burska będzie miała dziecko?

13.01.2016, godz. 16:15
Na dobre i na złe. Julka (Sara Muldner/ Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe. Julka (Sara Muldner/ Aleksandra Hamkało) foto: TVN/X-news.pl, ARTRAMA

Aleksandra Hamkało jako nowa Julka Burska zadebiutuje w "Na dobre i na złe" dopiero w 623 odcinku, który zostanie wyemitowany w środę, 3.02.2016, ale już wiadomo, że ze względu na nią twórcy serialu zmienili scenariusz. Ponieważ 28-letnia aktorka jest w ciąży i już wkrótce pierwszy raz zostanie mamą, to wątek ciąży wprowadzono też do fabuły "Na dobre i na złe". A to oznacza, że Julka Burska będzie miała dziecko! A kto będzie ojcem?

"Na dobre i na złe" odcinek 623 powrót Julki Burskiej - środa, 3.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Aleksandra Hamkało zastąpiła Sarę Muldner w roli Julki Burskiej i już od 623 odcinka "Na dobre i na złe" widzowie zobaczą ją jako nową córkę Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski).

28-letnia aktorka do tej pory była znana z seriali "Lekarze", gdzie grała doktor Basię Torzewską, oraz "Komisarz Alex", w którym wcielała się w postać Oli, dziewczyny Michała Bromskiego (Kuba Wesołowski).

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria odejdzie od Tomasza do Adama!

"Na dobre i na złe" jest dla Aleksandry Hamkało ogromną szansą, by zdobyć popularność, o której mogą marzyć tylko gwiazdy najchętniej oglądanych seriali. Już wiadomo, że wątek Julki Burskiej w "Na dobre i na złe", która wraca do Leśnej Góry po prawie dziewięciu latach, będzie bardzo rozbudowany.

Według doniesień "Faktu" właśnie ze względu na Aleksandrę Hamkało scenarzyści zaplanowali ciążę Julki. Jak bowiem podaje informator gazety aktorka spodziewa się dziecka i już za cztery miesiące zostanie mamą.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska ma trzech ojców! Sławomir Orzechowski nowym tatą córki Zosi i Kuby

Ola dostała tę rolę, zanim dowiedziała się, że spodziewa się dziecka. Nagrała już pierwszą transzę zdjęć, gdzie brzuszek nie jest widoczny, a producenci postanowili, że jej bohaterka również będzie w ciąży – podaje "Fakt".

Na razie jeszcze nie wiadomo kto będzie ojcem dziecka Julki Burskiej. Młoda lekarka ostatnie lata spędziła w Australii gdzie studiowała medycynę, więc najpewniej tam poznała mężczyznę, z którym nawiązała brzemienny w skutkach romans.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: