SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało w ciąży pierwszy raz pokazała brzuszek

Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało w ciąży pierwszy raz pokazała brzuszek

16.02.2016, godz. 11:45
Aleksandra Hamkało w ciąży na premierze filmu Sprawiedliwy
Aleksandra Hamkało w ciąży na premierze filmu Sprawiedliwy foto: AKPA

Aleksandra Hamkało, czyli Julka Burska z "Na dobre i na złe" jest w ciąży i już niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko. Aktorka, która niedawno dołączyła do obsady "Na dobre i na złe" jako nowa Julka po raz pierwszy pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Na premierze filmu "Sprawiedliwy" z promiennym uśmiechem pozowała fotoreporterom. Ojcem dziecka Aleksandry Hamkało jest jej mąż, Filip Kalinowski.

Aleksandra Hamkało jest już w bardzo zaawanasowanej ciąży, ale mimo to ciągle pracuje na planie "Na dobre i na złe". Scenarzyści zdecydowali bowiem, że Julka Burska też będzie w ciąży. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" okaże się, że adoptowana córka Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) zostanie mamą.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży z kochankiem z Australii. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki

Ciężarna aktorka nie zwalania tempa także poza serialem. W poniedziałek, 15.02.2016, pojawiła się w
W Muzeum Historii Żydów Polskich na premierze filmu "Sprawiedliwy", w którym gra główną rolę.

"Sprawiedliwy" opowiada o ratowaniu żydowskiego dziecka przez polską rodzinę. Po latach Żydówka Hania (w tej roli własnie Aleksandra Hamkało) powraca do Polski, żeby przekonać swoich wybawców do przyjęcia Medalu Sprawiedliwy wśród Narodów Świata. Początkowo wycofana, oschła, tego zresztą nauczono ją w kibucu, z biegiem czasu zaczyna otwierać się na ludzi, a dystans ustępuje miejsca bliskości.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka nieuleczalnie chora. Córka Burskich ma Alzheimera jak jej ojciec

Aleksandra Hamkało na premierze jak zawsze pojawiła się sama. Nie towarzyszył jej mąż Filip Kalinowski, którego dziecko urodzi. Para pobrała się w 2012 roku w tajemnicy przed mediami. Zakochani zdecydowali się na ślub kościelny, bo aktorka jest wierząca.

Mąż Aleksandry Hamkało zajmuje się komponowaniem i realizacją dźwięku. Pracuje też jako redaktor muzyczny w magazynie "Aktivist". Nie interesuje go kariera gwiazdy i nie ma zamiaru pojawiać się u boku żony na czerwonym dywanie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: