SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało urodziła córkę i pokazała jej zdjęcie

Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało urodziła córkę i pokazała jej zdjęcie

09.05.2016, godz. 11:53
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Aleksandra Hamkało urodziła! Serialowa Julka Burska z "Na dobre i na złe" kilka dni temu pierwszy raz została mamą ślicznej dziewczynki. Poród Aleksandry Hamkało odbył się w szpitalu św. Zofii w Warszawie. Aleksandra Hamkało i jej córka są już w domu. Teraz aktorka z "Na dobre i na złe" odkrywa uroki macierzyństwa. Na plan serialu wróci najwcześniej za kilka miesięcy. W tym czasie Julka Burska będzie w USA. Jak ma na imię córka Aleksandry Hamkało i jej męża Filipa Kalinowskiego?

Aleksandra Hamkało urodziła córkę! Jak podaje magazyn "Dobry Tydzień" kilka dni temu w szpitalu św. Zofii w Warszawie przyszło na świat pierwsze dziecko gwiazdy "Na dobre i na złe" i jej męża Filipa Kalinowskiego, który z zawodu jest realizatorem dźwięku i kompozytorem. Poród Aleksandry Hamkało odbył się bez komplikacji. Świeżo upieczona mama i jej córka, która dostała na imię Jagna już są w domu.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka wyjeżdża do USA do rannego w wypadku Kuby. Czy kiedyś wróci do Artura Barta?


Teraz serialowa Julka z "Na dobre i na złe" skupia się tylko i wyłącznie na dziecku. Najbliższe tygodnie zamierza poświęcić córce. Jej urlop macierzyński na planie "Na dobre i na złe" potrwa kilka miesięcy. Ale to nie oznacza, że Julka Burska na zawsze odejdzie ze szpitala w Leśnej Górze. Nic z tych rzeczy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zaginięcie Matyldy. Kasia znów zapadnie w śpiączkę, a Falkowicz zacznie pić

Już w 637 odicnku "Na dobre i na złe" (emisja w środę, 11.05.2016) Julka wyjeżdża do USA do rannego w wypadku Kuby Burskiej (Artur Żmijewski). Bohaterka grana przez Aleksandrę Hamkało na jakiś czas zniknie z serialu, bo scenarzyści chcieli dać aktorce czas, żeby mogła odpocząć po porodzie i skupić się na dziecku.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: