SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata Woźnicka rzuci Leśną Górę dla śpiewania? Emilia Komarnicka wokalistką Lola Band

Na dobre i na złe. Agata Woźnicka rzuci Leśną Górę dla śpiewania? Emilia Komarnicka wokalistką Lola Band

19.07.2016, godz. 12:25
Emilia Komarnicka
Emilia Komarnicka foto: AKPA

Emilia Komarnicka (31 l.) jest nie tylko zdolną aktorką, która od ośmiu lat podbija serca widzów "Na dobre i na złe" jako śliczna internistka Agata Woźnicka. Oprócz talentu aktorskiego Emilia Komarnicka potrafi też śpiewać. W 2008 roku razem z trzema muzykami założyła zespół Lola Band, którego została wokalistką. Niebawem odbędzie się pierwszy koncert Lola Band po trzech latach nieobecności na scenie. Czy w związku z tym serialowa Agata Woźnicka opuści szpital w Leśnej Górze?

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowe odcinki od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Agata Woźnicka z "Na dobre i na złe" piosenkarką? Na prawie, z tą tylko różnicą, że to Emilia Komarnicka postanowiła wrócić do swojej drugiej obok aktorstwa największej pasji, czyli śpiewania. Zapewne niewielu fanów "Na dobre i na złe" wie, że lekarka z Leśnej Góry świetnie radzi sobie na scenie, a dowodem na to są jej koncerty z zespołem Lola Band, który założyła razem z trzema muzykami dokładnie osiem lat temu, wtedy gdy dostała rolę Agaty w serialu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra razem w Sopocie. Co ich łączy?

Gwiazda "Na dobre i na złe" przez pięć lat występowała na koncertach razem z Piotrem Słopeckim,
Jarosławem Stokowskim i Pawłem Zagańczykiem. Grupy Lola Band wykonywała piosenki z repertuaru m.in. Marka Grechuty, Ewy Demarczyk, Agnieszki Osieckiej, Maanamu, Edith Piaf i Marlene Dietrich. 

- Niestety, od kiedy w 2014 roku rozstałam się z Teatrem Wybrzeże i przeniosłam do Warszawy, nie mam czasu na śpiewanie w zespole Lola Band... - powiedziała Komarnicka w jednym z wywiadów tuż po tym jak jej grupa zawiesiła swoją działalność.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Atak terrorystów na Leśną Górę zbliży Lenę i Latoszka

Teraz jednak serialowa Agata z "Na dobre i na złe" wraca do śpiewania na scenie. Pierwszy koncert Lola Band po trzech latach przerwy odbędzie się 7 sierpienia 2016 roku w Faktorii Kultury w  Pruszczu Gdańskim. Dla wielbicieli Emilii Komarnickiej będzie to niesamowita okazja, by ocenić jaką wokalistką jest aktorka.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Emilia Komarnicka śpiewa  w zespole Lola Band. POSŁUCHAJ >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: