SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata przerażona zmianami w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Agata przerażona zmianami w Leśnej Górze

12.10.2016, godz. 21:00
dobre i na złe odcinek 638. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka)
Na dobre i na złe odcinek 638. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) foto:

Agata (Emilia Komarnicka) w 648 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie przerażona zmianami w szpitalu! Szczególnie oburzona będzie obecnością nowej lekarki, Katarzyny (Magdalena Czerwińska), która jeszcze niedawno była jej pacjentką. Co jeszcze zmini sie w Leśnej górze w 648 odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 648 - środa, 19.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Doktor Agacie w 648 odcinku "Na dobre i na złe" wyraźnie nie spodobają sie zmiany, które będą miały miejsce w szpitalu w Leśnej Górze. Dojdzie do tego, że będzie obawiała się o życie pacjentów nie z powodu chorób, lecz lekarzy!

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz przeprosi Olę za śmierć Jana. Przegrał z Panem Bogiem

Zacznie się od tego, że Góral (Jan Zmit) w 648 odcinku "Na dobre i na złe" wykona defibrylację na jednym z pacjentów. Agata zdenerwuje się, ponieważ on nie ma uprawnień do jej wykonywania. Trzeba być co najmniej internistą, żeby móc poprawnie użyć urządzenia do przywracania akcji serca. Wścieknie sie i będzie chciała donieść o tym przełożonym, jednakże wtrąci się Tretter (Piotr Garlicki). Powie lekarce, że Góral uratował życie pacjenta i pomimo tego, że nie jest lekarzem, postąpił słusznie.

To nie koniec zmian, które wyprowadzają doktor Woźnicką z równowagi. Niedługo potem w 648 odcinku "Na dobre i na złe" zobaczy Katarzynę w kitlu lekarskim. Okaże się, że profesor Stanisławski (Marek Ślosarski) zatrudnił byłą pacjentkę Agaty. Lekarka będzie obawiała się, że Kasia nie będzie w stanie zająć się pacjentem i wykonać operacji z powodu długiej przerwy w praktyce. Katarzyna jest alkoholiczką i Woźnicka będzie się bała, że zabije pacjenta na sali operacyjnej.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria nie wróci do Leśnej Góry. Będzie chirurgiem w klinice w Otwocku

Czy reszta personelu poprze Agatę w 648 odcinku "Na dobre i na złe"? Zmiany w szpitalu nie zwiastują dobrze opinii Leśnej Góry. Czy ktoś zajmie się bałaganem, który niedługo zapanuje w "Na dobre i na złe"? Zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: