SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata i Ruud mają romans? Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra prywatnie są parą?

Na dobre i na złe. Agata i Ruud mają romans? Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra prywatnie są parą?

25.04.2016, godz. 10:18
Na dobre i na złe. Ruud Van Graaf (Redbad Klynstra/Klijnstra), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka)
Na dobre i na złe. Ruud Van Graaf (Redbad Klynstra/Klijnstra), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) foto: ©ARTRAMA

Aktorzy z "Na dobre i na złe", którzy na planie serialu nie mają zbyt wielu scen razem w życiu prywatnym są parą! Wszystko wskazuje na to, że Emilia Komarnicka (30 l.) i Redbad Klijnstra (46 l.), czyli Agata Woźnicka i Ruud Van Graaf ze szpitala w Leśnej Górze mają romans. Na pytanie czy łączy ich coś więcej niż praca na planie "Na dobre i na złe" i spektaklu "Małe zbrodnie małżeńskie" Redbad Klijnstra nie zaprzeczył.

Sensacyjne doniesienia zza kulis "Na dobre i na złe"! Jak podaje tygodnik "Dobry Tydzień" Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra spotykają się od jakiegoś czasu nie tylko w zawodym charakterze. Serialowych aktorów, którzy grają Agatę Woźnicką i Ruuda Van Graafa, oprócz pracy nad serialem "Na dobre i na złe" łączy coś jeszcze.

Grają razem w teatrze w sztuce "Małe zbrodnie małżeńskie", a wkrótce w TVP Kultura poprowadzą magazyn "Na dywanie". To jednak nie wszystko, bo gwiazdy "Na dobre i na złe" ponoć prywatnie są razem.

Patrz: Na dobre i na złe. Wypadek Trettera. Wstydliwe obrażenia dyrektora Leśnej Góry

Zarówno Emilia Komarnicka, jak i Redbad Klijnstra bardzo chronię swoje życie osobiste. O Agacie z "Na dobre i na złe" wiadomo tylko tyle, że do niedawna była związana z aktorem Łukaszem Konopką (Smolny z "Na Wspólnej" i Norbert z "Pierwszej miłości"). Zaręczyli się trzy lata temu, ale ponoć ten związek nie przetrwał próby czasu. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Artur Bart oświadczy się ciężarnej Julce?

Z kolei Ruud z "Na dobre i na złe" wiele lat temu oświadczył się piosenkarce Kasi Nosowskiej, lecz do ślubu nie doszło. Jak sam aktor przyznał w jednym z wywiadów nie dojrzał wtedy do małżeństwa, był przerażony odpowiedzialnością z jaką wiąże się ślub. Teraz jednak jest gotów na stały związek.

Czy Emilię Komarnicką i  Redbada Klijnstrę łączy coś więcej niż tylko praca? Pytany o ich relacje aktor nie zaprzeczył, ale powiedział, że jeszcze za wcześnie na gratulacje.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: