SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam Krajewski nie odchodzi z Leśnej Góry. Mamy dowód!

Na dobre i na złe. Adam Krajewski nie odchodzi z Leśnej Góry. Mamy dowód!

28.11.2015, godz. 11:20
Na dobre i na złe odcinek 613. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 613. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Grzegorz Daukszewicz nie porzuci "Na dobre i na złe"! Fani doktora Adama Krajewskiego mogą odetchnąć z ulga, bo przystojny chirurg nie odejdzie ze szpitala w Leśnej Górze do kliniki w Bydgoszczy, w której czeka na niego posada szefa chirugii. Katarzyna Dąbrowska, czyli serialowa Wiktoria Consalida, na swoim profilu na Facebooku właśnie zamieściła zdjęcie z planu "Na dobre i na złe" z Adamem. To wystarczający dowód na to, że Adam na pewno nie odejdzie z "Na dobre i na złe".

A kuku!!!My od rana zamaskowani...󾌮󾟳󾒴Pozdrawiamy:))) #backstage w Na dobre i na złe

Posted by Katarzyna Dąbrowska on 22 listopada 2015

Szpital w Leśnej Górze nie straci Adama Krajewskiego! A to oznacza tylko jedno - wbrew obawom wielu widzów Grzegorz Daukszewicz nie odejdzie z "Na dobre i na złe".

Co prawda ostatnio chirurg wysłał swoje CV do kliniki w Bydgoszczy gdzie doktor Malczyk (Mieczysław Morański) przygotował dla niego posadę szefa oddziału chirurgicznego i za miesiąc ma wyjechać z Leśnej Góry, ale najwidoczniej w ostatniej chwili zmieni decyzję.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Nowa kochanka Adama pobije Wiktorię?

Nowe zdjęcie z planu "Na dobre i na złe", na którym Katrzyna Dąbrowska i Grzegorz Daukszewicz pozują razem przed salą operacyjną to chyba najlepszy dowód na to, że Adam nigdzie nie wyjdzie. Co się stanie, że zrezygnuje z nowej pracy w klinice w Bydgoszczy? Co albo kto zatrzyma go w Leśnej Górze?

Na razie możemy się tylko domyślać, że być może chodzi o Anetę Gniewosz (Natalia Rybicka), atrakcyjną przedstawicielkę farmaceutyczną, którą Adam pozna na treningu MMA w 616 odcinku "Na dobre i na złe". Już podczas pierwszej walki na macie Aneta pocałuje Adama. I wcale nie będzie ukrywać, że lekarz wpadł jej w oko.

Patrz: Na dobre i na złe. Pielęgniarka Marta wróci do Leśnej Góry. Katarzyna Bujakiewicz znów w Na dobre i na złe

Aneta będzie chciała zdobyć Krajewskiego mimo, że on wciąż kocha Wiki. Znajdzie jednak sposób, by przekonać Adama, że ta miłość nie ma żadnych szans i powinien jak najszybciej zapomnieć o tym uczuciu.

Niewykluczone też, że Adam zostanie w Leśnej Górze ze względu na swojego brata Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski), który dość krytycznie oceni decyzję Adama o przeprowadzce do Bydgoszczy. Może nawet przyjmie propozycję dyrektora Stefana Trettera (Piotr Garlicki), który zaprosił go do udziału w międzynarodowym projekcie badań onkologicznych prowadzonym w Leśnej Górze.

Wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" w styczniu 2016 kiedy Adam zdecyduje się jednak zostać w szpitalu w Leśnej Górze.

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: