SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam i Aneta znów będą razem w Na dobre i na złe po wakacjach 2016

Na dobre i na złe. Adam i Aneta znów będą razem w Na dobre i na złe po wakacjach 2016

08.06.2016, godz. 14:26
Na dobre i na złe odc. 633. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 633. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto:

Ostatni odcinek "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016 już w środę, 8.06.2016. Potem fani lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze będą musieli zrobić sobie małą przerwę. Premierowe odcinki "Na dobre i na złe" wrócą do TVP2 dopiero we wrześniu 2016. Co wydarzy się w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016? Wygląda na to, że Adam (Grzegorz Daukszewicz) i Aneta (Natalia Rybicka) nadal będą sobie bardzo bliscy. Jak to wpłynie na związek Adaka z Wikitorii (Katarzyna Dąbrowska)? Grzegorz Daukszewicz umieścił na Facebooku wymowne zdjęcie.

"Na dobre i na złe" odcinek 640 ostatni przed wakacjami 2016 - środa, 8.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Już 8 czerwca 2016 w TVP2 ostatni odcinek "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016. Widzowie z niecierpliwością będą czekać na premierowe odcinki nowego 18 sezonu "Na dobre i na złe", a aktorzy tylko podsycają ich ciekawość.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz aresztowany za porwanie Matyldy w ostatnim odcinku przed wakacjami

Grzegorz Daukszewicz i Natalia Rybicka umieścili  na Facebooku wspólne zdjęcie z planu dając fanom do myślenia. Obecnie kręcone odcinki "Na dobre i na złe" widzowie zobaczą po wakacjach 2016. Do tego czasu pozostaje tylko snuć domysły jak potoczą się dalej losy bohaterów.

Czy to znaczy, że Adam i Aneta znów będą kochankami? Obecnie to Wiktoria jest miłością Adama, ale nie może być zbyt kolorowo. Byłoby przecież nudno. Scenarzyści "Na dobre i na złe" z pewnością szykują nowe romanse bohaterów, a może nawet zdrady! Czy Krajewski rzuci Wiki dla rehabilitantki z Leśnej Góry, z którą trenuje MMA?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Śmierć w Leśnej Górze? Robert Dębski umrze po wypadku w ostatnim odcinku?

Fani serialu zdruzgotani. Boją się o związek swojej ulubionej pary  z Leśnej Góry i szczerze dodają, że nie przepadają za bohaterką, w którą wciela się Natalia Rybicka. Na Facebooku Grzegorza Daukszewicza pojawiło się wiele złośliwych komentarzy.

"Nic na to nie poradzę, ale postaci Anety nie lubię i wątku Adama z Anetą też. Szczere powiedziawszy, nie wiem, czy będę miała ochotę ten serial oglądać dalej."

"Też mnie drażni ta Aneta. Wątek z nią jest irytujący niestety."

"Już nie narzekajmy tak bardzo na tę Anetę. Jeszcze scenarzyści wpakują Adama w jakiś związek z Blanką, co z definicji jest patologiczne, to dopiero będzie masakra. Z dwojga złego zdecydowanie lepsza Aneta."

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: