SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sara jest niebezpieczna!

Na dobre i na złe. Sara jest niebezpieczna!

02.01.2017, godz. 16:00
Na dobre i na złe odcinek 657, Sara (Magdalena Schejbal)
Na dobre i na złe odcinek 657, Sara (Magdalena Schejbal) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Tajemnicza przeszłość Sary (Magdalena Schejbal) wyjdzie na jaw w 658 odcinku "Na dobre i na złe". Lekarka powie jednej ze swoich pacjentek, że w przeszłości służyła w wojsku i była mistrzynią krav magi! Okaże się, że doktor Mandel za śmiertelne ciosy, które w ciągu kilku sekund pozwolą jej pozbyć się napastnika. W "Na dobre i na złe" panowie z Leśnej Góry powinni uważać! Ich nowa koleżanka z pracy to twarda sztuka.

"Na dobre i na złe" odcinek 658 - środa, 18.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Sara niedawno pojawiła się w Leśnej Górze, żeby uratować nienarodzone dziecko Oli (Anna Karczmarczyk) i Jana (Krzysztof Kwiatkowski) i wszystko wskazuje na to, że zostanie w Polsce na stałe.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sara Mandel zwolni się z pracy w Bostonie

O siostrze Hany jeszcze niewiele wiadomo, ale wszystkiego powoli się dowiemy. W 658 odcinku "Na dobre i na złe" pacjentką Sary będzie młoda dziewczyna - mistrzyni Polski juniorów w biegach przez płotki na 500m.

Sportsmenka będzie drwić z Pani doktor, bo uzna, że ona nie ma pojęcia o sporcie i prawdziwej rywalizacji. - Trenowałam krav magę.
-Chyba w klubie fitness?
- zażartuje pacjentka.
-Nie, w wojsku
- powie poważnym tonem Sara.

Wygląda więc na to, że nowa lekarka z Leśnej Góry jest twardą zawodniczką. Dzięki zdobytym umiejętnościom potrafiłaby uśmiercić przeciwnika w ciągu kilku sekund!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: