SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Stanisławski doprowadzi szpital do bankructwa

Na dobre i na złe. Stanisławski doprowadzi szpital do bankructwa

09.11.2016, godz. 20:19
Na dobre i na złe odcinek 667, Przemek (Marcin Rogacewicz), Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 667, Przemek (Marcin Rogacewicz), Adam (Grzegorz Daukszewicz) foto:

Ksawery (Marek Ślosarski) łakomy na pieniądze dla szpitala w Leśnej Górze, przyjmie w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" do placówki nowego inwestora. Andrzej Lipski (Rafał Rutkowski), bo tak nazywa się biznesmen, zapewni Stanisławskiego o dofinansowaniu. Jednkże niemal natychmiast cała sprawa w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zacznie śmierdzieć!

"Na dobre i na złe" odcinek 651 - środa, 9.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nowy inwestor, Andrzej Lipski, w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przedstawi Stanisławskiego propozycję wręcz nie do odrzucenia, a szczególnie dla człowieka takiego, jak obecny dyrekto szpitala w Leśnej Górze.

Zobacz: Na dobre i na złe. Rzepecki porwany przez handlarza zakazanymi lekami

Zaproponuje mu w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" spłatę wszystkich długów, które zaciągnęła placówka. Oczywiście, nic za darmo - wiadomo, że biznesmen będzie chciał czegoś w zamian.
- Moge wyłożyć każde pieniądze, ale pod warunkiem, że inwestycja się zwróci - Oznajmi Lipski Stanisławskiemu.

Andrzej nie jest nowy w tej grze, wie jak zagrać, by dostać to, czego chce. Nauczyły go tego szemrane interesy, jakie prowadził wraz z, uwaga, Rzepeckim (Ireneusz Czop). Inwestor produkował niepewny lek, a lekarz wypisywał pacjentom recepty. W 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że preparat nie został wycofany z produkcji, kiedy do szpitala trafi zatrute dopalaczopodobną substancją dziecko. Problem w tym, że Ksawery nie będzie świadom mrocznej przeszłości "hojnego" biznesmena... Lipski stwierdzi, że na służbie zdrowia można się wzbogacić, jeśli tylko zna sie sposób.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tretter i Kasia Smuda przeciwko Stanisławskiemu

Bardzo możliwe, że Stanisławski nie będzie mógł oprzeć się propozycji niebezpiecznego inwestora. Czy powierzy mu los szpitala?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: