SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i ma złe. Maciek zrzuci sutannę dla Blanki

Na dobre i ma złe. Maciek zrzuci sutannę dla Blanki

02.02.2017, godz. 15:00
Na dobre i na złe odcinek 661, Blanka (Pola Gonciarz), Maciek (Adam Bobik)
Na dobre i na złe odcinek 661, Blanka (Pola Gonciarz), Maciek (Adam Bobik) foto:

Tomek (Patryk Czerniewski) uratuje Blankę (Pola Gonciarz) i Maćka (Adam Bobik) przed definitywnym rozstaniem. Młody kleryk chce na dobre wstąpić do kościoła, ale kolega ze szpitala w Leśnej Górze namawia go na związek z Blanką. W 661 odcinku "Na dobre i na złe" w ostatniej chwili ksiądz decyduje się porzucić plany z posługą i wybierze miłość. Jak myślicie, czy córka Consalidy i Maciek będą dobraną parą?

"Na dobre i na złe" odcinek 661 - środa, 8.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Maciek cały czas bije się z myślami. Blanka skradła jego serce, ale młody kleryk waha się między nią, a posługą bożą. W 661 odcinku "Na dobre i na złe" wszystko się wyjaśni.

Zobacz: Na dobre i na złe. Joanna Opozda jako Ilona w serialu TVP2

Adam (Grzegorz Daukszewicz) przygotowuje kleryka Maćka do zabiegu autoprzeszczepu. Wszystko przebiegnie zgodnie z planem i chłopak wkrótce będzie zdrowy. Tymczasem Tomek ma się dużo gorzej. Możliwe, że doigrał się powrotu nowotworu...

Mimo wszystko ambitny piłkarz robi wszystko, by uzmysłowić Maćkowi, że Blanka jest dla niego idealną partnerką. Ksiądz nie przyjmuje tego do wiadomości i gdy córka Consalidy zagląda do jego sali, on udaje, że śpi...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Maciek i Blanka będą razem - ZWIASTUN

Na szczęście finał 661 odcinka "Na dobre i na złe" będzie zaskakująco pozytywny. Adam Krajewski odkryje, że Tomka dopadła tylko choroba zakaźna, a nie śmiertelny rak. Szczęśliwa Blanka od razu poinformuje o wszystkim Maćka, gotowego już do opuszczenia szpitala.

-Maciek będzie żył! Tak się cieszę! - Blanka rzuci się Maćkowi na szyję i mocno się w niego wtuli. Wtedy chłopak zacznie ją całować, a to znaczy, że już wybrał! Kleryk zrzuci sutannę dla dziewczyny. - Wszystko będzie dobrze - powie ukochanej i szeroko się do niej uśmiechnie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: