SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Moja nadzieja. Kontrowersyjna miłość do księdza w nowej telenoweli w TV4 od 23.02.2016

Moja nadzieja. Kontrowersyjna miłość do księdza w nowej telenoweli w TV4 od 23.02.2016

20.02.2016, godz. 02:00
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez foto: TV 4

"Moja nadzieja" (tytuł org. "Esperanza mia") to nowa telenowela w TV4 prosto z Argentyny. Ma szansę stać się hitem - miłość i namiętność mieszają się w nim z wątkiem kryminalnym. Składający się z 192 odcinków serial opowiada o perypetiach Julii (Lali Esposito), która chce pomścić śmierć matki. Ale "Moja nadzieja" w TV4 to także historia kontrowersyjnego uczucia głównej bohaterki, Julii do księdza Tomas (Mariano Martinez)... "Moja nadzieja" w TV4 od wtorku, 23.02.2016, o godz. 16.00.

O czym jest "Moja nadzieja"?

Matka Julii zmarła po ciężkiej chorobie, spowodowanej pracą w fabryce zatruwającej środowisko. Przed odejściem zdobyła dowody przeciwko pracodawcom. Przekazała je córce. Julia postanowiła ukrócić praktyki firmy zagrażające zdrowiu i życiu ludzi.

Niestety, kiedy staje się świadkiem zamordowania jej adwokata, by samej nie stracić życia, ucieka z rodzinnej miejscowości. Jedzie do Buenos Aires. Miejsce obok niej zajmuje sympatyczny nieznajomy. Julia zauważa, że Tomas (Mariano Martinez) nosi koloratkę.

Dziewczyna idzie do zgromadzenia sióstr Santa Rosa. Ich przełożoną jest przyjaciółka jej zmarłej matki. Julia opowiada, co sprawiło, że szuka u niej pomocy. Matka przełożona proponuje jej schronienie w klasztorze. Ma udawać nowicjuszkę. Przybiera więc imię Esperanza, czyli Nadzieja. Zostaje ulokowana w pokoju z siostrą Clarą (Gabriela Toscano).

Tymczasem nad zgromadzeniem sióstr zbierają się czarne chmury. Firma, która wspierała finansowo zakonnice, wycofuje wsparcie. Matka przełożona razem ze swoimi podopiecznymi jedzie do Maxima (Tomas Fonzi), właściciela firmy, by negocjować zmianę jego stanowiska.

Serial "Moja nadzieja" emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00 w TV4. Premierowy pierwszy odcinek "Mojej nadziei" we wtorek, 23.02.2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: