SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Moda na sukces. Wielki powrót hitowej telenoweli w nowej stacji telewizyjnej NOWA TV

Moda na sukces. Wielki powrót hitowej telenoweli w nowej stacji telewizyjnej NOWA TV

25.10.2016, godz. 12:00
Moda na sukces
foto:

Szok! "Moda na sukces" powraca na ekrany telewizorów! Już od listopada będziemy mogli zobaczyć do tej pory niewyemitowane w Polsce odcinki "Mody na sukces" w nowej, bezpłatnej stacji telewizji naziemnej NOWA TV. Co nowego w serialu "Moda na sukces"?

9 listopada 2016 debiut nowej telewizji naziemnej NOWA TV (MUX 8)

"Moda na sukces" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o 19.30 w NOWA TV

Forresterowie wracają do polskiej telewizji! W grudniu 2014 roku został wyemitowany ostatni odcinek opery mydlanej "Moda na sukces". Serial opowiadający historię bogatej rodziny magnaterii modowej był emitowany w Polsce przez 20 lat, by po krótkiej przerwie powrócić i ponownie zabawiać wiernych fanów.

Zobacz: NOWA TV kiedy premiera nowej stacji telewizyjnej?

Podczas przerwy można było oglądać serial w internecie na stronie player.pl, ale nie wszyscy widzowie, w szczególności ci starsi, posiadali dostęp do internetu. Już niedługo ten problem zostanie rozwiązany. 9 listopada 2016 debiutować będzie NOWA TV - nowa, bezpłatna stacja telewizyjna zacznie ponowną emisję soap opery. Zaskoczeniem może być to, że 6047 - to numer ostatniego wyemitowanego w telewizji odcinka "Mody na sukces", a nowa stacja zacznie puszczać epizody od 6150 odcinka. W ciągu tych stu pominiętych epizodów Brooke i Thomas wylądowali na bezludnej wyspie, Olivier poprosił Hope o rękę, jednakże ślub się nie odbył, tak samo jak u Ridgea i Taylor, kiedy to próbowali ponownie zawrzeć małżeństwo. Oczywiście nie brakowało również scen dramatu - żona Spencera prawie umarła na atak serca, kiedy dowiedziała się, że pomiędzy Billem i Steffy doszło do zbliżenia...

Przeczytaj: Nowa TV. Gdzie oglądać?

W listopadzie czekają nas ponowne sieci intryg, romansów oraz tragedii. Katie wybaczy Billowi zdradę, Steffy przeszkodzi Hope i Liamowi zawrzeć związek małżeński, Taylor i Thorne ponownie poczują do siebie coś więcej, przy okazji zawarcia umowy wspomagającej rodzinną firmę. Dotąd niewidziane w Polsce odcinki "Mody na sukces" - od listopada w NOWA TV.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: